روایتگری آزادگان در شهرستان بينالود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵
در سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي مراسم گراميداشتي با خاطره گويي و روایتگری آزادگان بينالود برگزار خواهد شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، در آستانه فرارسیدن سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي، جلسه ای به منظور برنامه ريزي براي اين روز سه شنبه 22 مرداد، در اداره آموزش و پرورش شهرستان بینالود برگزار شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بینالود ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی گفت: آزادگان کسانی بودند که عمر با ارزش خود را برای حفظ آرمان ها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طبق اخلاص گذاشتند و با الگو گرفتن از قرآن و ائمه اطهار (ع) توانستند سختی اسارت را تحمل کرده و صحنه های زیبایی از مقاومت را خلق کنند.
عبدالرزاق نظرجانی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به جامعه ادامه داد: در آستانه ی 26 مرداد و همچنین مصادف شدن این روز با ایام پر برکت دهه ولایت، امیدواریم بتوانیم با مشارکت ادارات شهرستان، علاوه بر تکریم آزادگان سرافراز، مروج فرهنگ ایثارگری در جامعه باشیم.
وی در خصوص برنامه های اجرایی در این روز افزود: برگزاری اردوی یک روزه ویژه آزادگان و همسرانشان در مجموعه فرهنگی رفاهی باغ ایثار، برگزاری کلاس آموزش خانواده، خاطره گویی و روایتگری از دوران اسارت توسط آزادگان سرافراز و تجلیل از این عزیزان از جمله برنامه های در این روز می باشد. 
محمد قربانی بخشدار طرقبه، رضا رفسنجانی رئیس اداره آموزش و پرورش، عمار قندری فرمانده بسیج دانش آموزی و تنی چند از دیگر مسئولان شهرستان بینالود نیز در این جلسه حضور داشتند.
گفتنی است شهرستان بینالود 153 شهید، 288 جانباز و 22 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
 
 
 
کلمات کليدی: ایثار رضوی، 26 مرداد، سالروز ورود آزادگان، بینالود، خراسان رضوی
کد مطلب: 301183