داخلی صفحه گیلان خبر
 
رییس ستاد کنگره شهدای استان گیلان خبر داد:
برگزاری مرحله اول مسابقه پای نجوای نیلوفران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۲
 
به گزارش ایثار گیلان، سید غلامرضا امیری رییس ستاد کنگره شهدای استان گیلان از برگزاری مرحله اول مسابقه پای نجوای نیلوفران با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان خبر داد.
وی با اعلام این خبر گفت: ستاد کنگره شهدای گیلان از همه علاقمندان به فعالیت در حوزه ایثار و شهادت دعوت می کند تا با ثبت و ضبط خاطرات والدین معظم شهدا به وسیله گوشی همراه در مسابقه بزرگ پای نجوای نیلوفران شرکت نمایند.
امیری هدف از برگزاری این مسابقه را قرابت بیشتر آحاد مختلف جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان با خانواده معظم شهدا برشمرد و تصریح کرد: ضمن اینکه تکریم و بازدید از خانواده های معزز شهدا در این طرح تعریف شده است، آرشیو کاملی از خاطرات مادران همه شهدا به دست خواهد آمد که بسیار ارزشمند خواهد بود و مرجع خلق آثار هنری پس از این قرار خواهد گرفت.
رییس ستاد کنگره با اشاره به اینکه مصاحبه ها باید به وسیله موبایل و با فرمت HD  و با کیفیت صدای مطلوب و کادر افقی تهیه شود، اظهار داشت: زبان مصاحبه باید تا حد امکان فارسی و یا با گویش محلی باشد و سوالات مصاحبه پیرامون تولد، زندگی، نحوه شهادت و توصیه خانواده شهدا به مردم و مسئولین مطرح شود.
وی حداکثر زمان ارسال آثار را ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸عنوان نمود و در خاتمه گفت: بعد از بررسی آثار توسط هیات داوران طی مراسمی با حضور فرماندهان و مسئولان استان به ۱۰ اثر برگزیده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
"انتهای پیام"

کد مطلب: 301211