عظمت امروز ایران را مدیون شهدا هستیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابهت و عظمت امروز ایران را مدیون خون شهدا دانست و گفت: مدیران باید در همه حال به‌ ویژه در حوزه ایثار و شهادت در هر جایگاهی که هستند، خدمت‌گزار مردم باشند.
عظمت امروز ایران را مدیون شهدا هستیم
 
به گزارش «ایثار»، حسین کلانتری در نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت با اشاره به جایگاه مهم این شورا، اظهار داشت: مسئولیت شورا و دستگاه‌های اجرایی متولی در قبال حوزه ایثار و شهادت خطیر بوده و مدیران باید به این مهم توجه کنند.
وی با بیان اینکه مسئولیت‌پذیری و مسئولیت گرفتن شأن و منزلت دارد، افزود: در نقطه مقابل، این کار پاسخگویی و هزینه هم دارد و هر مدیری در هر مسئولیتی باید پاسخگوی عملکردش باشد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابهت و عظمت امروز ایران را مدیون خون شهدا دانست و گفت: مدیران باید در همه حال به‌ ویژه در حوزه ایثار و شهادت در هر جایگاهی که هستند، خدمت‌گزار مردم باشند.
کلانتری عنوان کرد: عزت، عظمت، ابهت و اقتدار کنونی ایران اسلامی مرهون خون شهدا و رشادت‌های مثال‌زدنی رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: رتبه کشوری بیمارستان اعصاب و روان شهر یاسوج با بهبود وضعیت خدمات درمانی ارائه شده به جانبازان این استان از پنج به دو ارتقاء یافته است. این بیمارستان هم اینک ۵۰ تخت دارد و ۲ مشکل اساسی آن نیز شامل نداشتن آمبولانس و پزشک متخصص است.
وی به فضای مجازی و ضرورت استفاده از آن اشاره کرد و بیان کرد: فضای مجازی یک ظرفیت مناسب برای کمک به ترویج روزافزون فرهنگ ایثار و شهادت است. اقدام‌هایی از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد برای تهیه محصولات فرهنگی و هنری و تولید محتوا در فضای مجازی برای ترویج هرچه بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت در این استان انجام شده است.
موسوی اظهار داشت: کهگیلویه و بویراحمد دارای ۷۰ جانباز بالای ۷۰ درصد و قطع نخاعی است که انتظار می‌رود اعتبار مورد نیاز برای اعزام آنها به اردوی زیارتی مشهد مقدس از سوی استانداری این استان تأمین شود.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 301221
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...