داخلی صفحه مرکزی خبر
 
کارکنان برگزیده بنیاد مرکزی در "طرح تکریم ارباب‌رجوع" تقدیر شدند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱
مراسم تقدیر از کارکنان برگزیده بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی در طرح تکریم ارباب‌رجوع و جلب رضایت ایثارگران امروز سه‌شنبه 22 مردادماه با حضور مدیرکل و معاونین بنیاد مرکزی در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"، مرتضی انصاری فر مدیرکل بنیاد مرکزی در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک اعیاد قربان و غدیر گفت: خانواده های معزز شهدا و ایثارگران با صبر و پایداری مایه اقتدار و عزت این نظام شدند و خدمت به این عزیزان مایه افتخار برای مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران است . 
انصاری فر با اشاره به جایگاه برتر بنیاد در دولت الکترونیک و پیشقدم بودن در هوشمندسازی اداره گفت: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از وظایف مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران است که باید در همه زمان‌ها با نگاه ویژه به آن نگریست.
وی گفت: باید فضای حاکم بر ادارات فضایی معنوی و متأثر از فرهنگ ایثار وشهادت باشد و مدیران و پرسنل ادارات با روحیه جهادی همانند دوران دفاع مقدس نسبت به ارائه خدمت به مردم اقدام نمایند.
 انصاری فر با تأکید بر اینکه کارمندان بنیاد باید بدانند در نهادی انقلابی و افضل خدمت می‌کنند ،گفت: پاسخگویی به ارباب‌رجوع بنیاد که بسیار خاص و ویژه هستند باید با دقت، سرعت و رعایت اخلاق انجام شود، کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران باید به این باور برسند که خدمت آن‌ها در ا ین نهاد ادای دین به شهدا و ایثارگران و ارزش‌های انقلاب است.
وی  در پایان پایبندی به اخلاق اسلامی ،تقوا و خلوص نیت ،بردباری و مهر محبت  ،اشرافیت و توانمندی بر قوانین ایثارگری ، رعایت عدل و انصاف، راهنمایی خوب و دادن راه کار منتج به نتیجه ، تکریم و حفظ شأن ایثارگران، دقت و سرعت در ارائه خدمات، حل مشکلات جامعه هدف، پاسخگویی به موقع و شفاف و رضایتمندی خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان  ، داشتن نظم و انضباط اداری را از اصول حاکم بر انتخاب کارکنان برگزیده دانست.
انصاری فر با اشاره به ارائه خدمات به جامعه ایثارگری که همچون قطره ای در مقابل دریاست گفت: تکریم از ارباب رجوع یکی از اولویت های کاری کارکنان در بنیاد شهید وامورایثارگران است  و علاوه بر این تکریم معتقدیم باید خدمات شایسته و بایسته ای به این عزیزان ارائه کنیم .
گفتنی است به ده نفر از کارکنان منتخب در طرح تکریم ارباب‌رجوع سال 97 لوح تقدیر اهدا و از آن ها تجلیل  شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301225
 


 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...