تکریم خانواده‌های شهدا از اهداف برگزاری یادواره‌ها است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹
مدیرکل بنیاد بوشهر زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و تکریم خانواده‌های آن‌ها را ازجمله اهداف برگزاری کنگره شهدا برشمرد و گفت: با وجود گذشته سه دهه از جنگ، همچنان خاطرات حماسه‌آفرینی‌های شهدا و رزمندگان در جامعه جاوید و اثرگذار است.
تکریم خانواده‌های شهدا از اهداف برگزاری یادواره‌ها است
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در نشست کمیته تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران دومین کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر، اظهار داشت: سه دهه از پایان جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و نمایشگاه ایثار و فداکاری پشت سر گذاشته‌ایم اما همچنان خاطرات حماسه‌آفرینی‌های شهدا و رزمندگان در جامعه جاوید و اثرگذار است.
وی رسالت و وظیفه همه مردم و مسئولان در قبال خون پاک شهدا را بسیار مهم دانست و تأکید کرد: 14 سال پیش در استان بوشهر نخستین کنگره شهدا و 2000 شهید استان برگزار شد که با هماهنگی مطلوب و همکاری مردم و مسئولان از جایگاه مهمی برخوردار بود.
مدیرکل بنیاد بوشهر زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و تکریم خانواده‌های آن‌ها را ازجمله اهداف برگزاری کنگره شهدا برشمرد و گفت: اگر امروز هزاران جوان ما داوطلب حضور در جبهه‌های آن‌سوی مرزهای کشور برای دفاع از حرم هستند بخش عمده‌ای از آن به‌واسطه انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل‌های جدید است.
وی با اشاره به برگزاری دومین کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر تصریح کرد: این کنگره دی‌ماه امسال برگزار خواهد شد. ساخت دهکده مقاومت، موزه دفاع مقدس، یادمان‌های شهدا در شهرهای مختلف استان و ده‌ها برنامه دیگر می‌تواند از آثار مهم برگزاری دومین کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301227
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...