​اولویت بنیاد، پایش سلامت جامعه ایثارگری است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه پایش سلامت ایثارگران اولویت نخست بنیاد است، اظهار داشت: بیش از ۱۰ هزار پرونده خانواده و ۵۰ هزار نفر جمعیت ایثارگر، ارتباط مستقیم با بنیاد دارند و ۳۲۰ خدمت دریافت می‌کنند.
​اولویت بنیاد، پایش سلامت جامعه ایثارگری است
 
به گزارش «ایثار»، علی کاظمی با بیان اینکه پایش سلامت ایثارگران اولویت نخست بنیاد است، اظهار داشت: بیش از ۱۰ هزار پرونده خانواده و ۵۰ هزار نفر جمعیت ایثارگر، ارتباط مستقیم با بنیاد دارند و ۳۲۰ خدمت دریافت می‌کنند. برخی از خدماتی که به ایثارگران ارائه می شود، با همکاری و کمک سایر دستگاه‌ها است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، اولویت دوم را اشتغال فرزندان و خانواده‌های جامعه هدف دانست و خاطرنشان کرد: برخی فرزندان شهدا تحصیل‌کرده ولی همچنان جویای کار هستند که کمک برای یافتن شغل مناسب برای این عزیزان نیز در برنامه‌های بنیاد قرار دارد.
مدیرکل بنیاد استان زنجان با اشاره به اینکه اولویت و برنامه سوم این نهاد، ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، گفت: رزمندگان زنجانی همانطور که حضور پررنگی در تمام عملیات‌ها داشتند امروز نیز دغدغه اصلی آن‌ها به‌رغم کمبودها و نارسایی‌ها ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301234
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...