ویزه داوطلبین کنکور شاهد و ایثارگر
ارائه خدمات مشاوره تحصیلی در خواف انجام شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۹
جلسه مشاوره گروهی و فردی انتخاب رشته کنکور ویژه داوطلبان کنکور شاهد و ایثارگر تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران خواف انجام شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، جلسه مشاوره گروهی و نیز فردی کنکور 98-99 دانش آموزان داوطلب کنکور تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خواف سه شنبه 22 مرداد ماه  در این بنیاد برگزار شد.
در این جلسه مشاوره ای که با حضور محمد حسن نژاد مدیر مرکز خدمات مشاوره (معتمد معین و نیز برادر شهیدعلی اصغر حسن نژاد) برگزار شد 15 نفر از داوطلب کنکور سراسری 1398 حضور داشتند.
موضوعاتی همچون انتخاب رشته صحیح  و باید و نبایدهای آن، ملاحضات همانند دوری و نزدیکی راه از مسیر شهرستان خواف تا محل انتخاب، انتخاب رشته متناسب با رتبه و پرسش و پاسخ مطرح شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران  شهرستان خواف برای همه داوطلبانی که در این جلسه حضور داشته آرزوی موفقیت و سربلندی کرد و از آنان خواست تا با دقت و آرامش کافی انتخاب رشته ای درست که بتوانند در آینده به نحوه احسن از آن استفاده کنند، انجام دهند.
15 داوطلب کنکور سراسری شاهدوایثارگر به صورت فردی نیز با این مشاوره گفتگو کردند.
گفتني است شهرستان خواف كه ٢٧٠ كيلومتر از مشهد مقدس فاصله دارد، ٩٧ شهيد، ۲۸۳ جانباز و ٣٤ آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري إسلامي ايران كرده است.
انتهای پیام/
 
حجت الله سالاري خبرنگار ايثار رضوي در خواف
 
کلمات کليدی: ایثار رضوی، خواف، مشاوره گروهی، فردی ،داوطلبان کنکور، خراسان رضوی
کد مطلب: 301238