رئیس بنیاد کلیبر:
مادران شهدا پرچم‌داران مکتب حسینی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر گفت: اگر امروز انقلاب ما پیشرفت و سربلندی دارد به برکت خون شهیدان و وجود خانواده‌های معظم شهدا است که بدون هیچ چشم‌داشتی خون پاک فرزندانشان را در راه اسلام و انقلاب هدیه دادند.
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، یکشنبه 20 مرداد 1398 رئیس بنیاد کلیبر با مادر شهید «شکراله اسدی» که به علت سکته مغزی در بخش آی سی یو بیمارستان ولیعصر تبریز بستری بود عیادت کرد و در جریان آخرین وضعیت جسمی و اقدامات درمانی صورت گرفته قرار گرفت.
مصطفی معصوم زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر با اشاره به نقش مادران شهدا در تربیت فرزندان خود، اظهار داشت: شجاعت شهید از مادر ایثارگری است که تربیت چنین فرزندی را به بهترین نحو و با معیارهای اسلامی به عهده داشته است.
وی بابیان اینکه مادران شهدا پرچم‌داران مکتب حسینی هستند ادامه داد: اگر امروز انقلاب ما پیشرفت و سربلندی دارد به برکت خون شهیدان و وجود خانواده‌های معظم شهدا است که بدون هیچ چشم‌داشتی خون پاک فرزندانشان را در راه اسلام و انقلاب هدیه دادند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مادران شهدا شاهدانی بی‌ادعا هستند که با الهام از مکتب حضرت زهرا (س) باخدا معامله کردند و فرزندانشان را درراه حق راهی جبهه‌های نبرد با کفر کرده، چنین مادرانی جایگاهی ارزشمند نزد خدا دارند. 
گفتنی است: شهید «شکراله اسدی» در 17 شهریور 1342 در شهرستان خداآفرین متولدشده و در 9 تیر 1363 در منطقه عملیاتی پیرانشهر براثر اصابت گلوله به فیض عظمای شهادت نائل گردید.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، عیادت ، مادر، شهید، شکراله اسدی،خداآفرین
کد مطلب: 301257