​نایب‌رئیس انجمن دفاع از حقوق قربانیان تروریسم با مدیر کل بنیاد شهید استان دیدار کردند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶
منصوره کرمی همسر« شهید علی محمدی» از شهدای هسته ای و مدیر انجمن دفاع از قربانیان تروریسم كشور با مهدی فعال مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی دیدار کردند.
​نایب‌رئیس انجمن دفاع از حقوق قربانیان تروریسم با مدیر کل بنیاد شهید استان دیدار کردند
 
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی در این دیدار گفت : زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا باید تداوم داشته باشد تا جوانان مملکت از فداکاری و ایثار این بزرگواران الگو بگیرند، هر شهید برای جمهوری اسلامی و این انقلاب عزت به شمار می‌رود و مقام این شهدا باید پاس داشته شود.
 
مهدی فعال اضافه کرد: نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یک فرهنگ متعالی در استان از اهمیت خاصی برخوردار است. اقتدار، عزت و پیروزی‌های ایران اسلامی در سایه از جان گذشتگی شهدایی به دست آمده است که برای این مرز و بوم جان‌فشانی کردند.
 
فعال با اشاره به اینکه 12 هزار شهید از استان آذربایجان غربی تقدیم به این نظام و انقلاب شده‌ است، افزود: تعداد شهدای ترور این استان 173 شهید است.
 
وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری، تصریح کرد: فضیلت یاد و نام شهیدان کمتر از شهادت نیست این فرهنگ با امنیت ملت‌ها گره خورده است، ملتی که آزاده است، تن به ذلت نمی‌دهد و فریاد آزادی سر خواهد داد.
 
در ادامه خانم منصوره کرمی، عضو هیئت مدیره انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در این دیدار گفت : انجمن قربانیان ترور تلاش می كند با برگزاری همایش و یادواره ها، ضمن بزرگداشت خاطره این شهدا، بازگوكننده فضایی نگین اعمال تروریست‌ها باشد.
 
وی فعالیت‌های انجمن دفاع از حقوق قربانیان تروریسم را در سازمان ملل این‌گونه عنوان کرد: در سازمان ملل انواع و اقسام سازمان‌های مردم‌نهاد وجود دارد. ما به‌عنوان انجمن دفاع از قربانیان ترور با حضور در سازمان ملل، پنل‌ها و سخنرانی‌های بسیاری را در صحن داشته‌ایم و کارمان را معرفی و تبلیغ می‌کنیم.
در ادامه جلسه با حضور معصوم نیکخو معاون فرهنگی و آموزشی ، مهناز حاجی محمدی رئیس اداره مددکاری و مشاوره امور زنان و آقای احمدی عضو هیات مدیره انجمن، سازمان مردم نهاد شهدای ترور هماهنگی و همفکری در مورد چگونگی برگزاری مراسم یادواره شهدا ترور بررسی انجام شد.


کد مطلب: 301258