وظیفه مسئولان ایجاد آرامش برای جانبازان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بیان اینکه دیدار با جانبازان می‌تواند مرهمی بر روی زخم آنها باشد، تصریح کرد: غفلت از مطالبات جانبازان سبب خسران دنیوی و اخروی است و لذا همه افراد به ویژه مسئولان باید زمینه را برای آرامش خاطر این عزیزان فراهم کنند.
وظیفه مسئولان ایجاد آرامش برای جانبازان است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در عیادت از جانباز معزز «محسن پورجانی»، با بیان اینکه دیدار با جانبازان می‌تواند مرهمی بر روی زخم آنها باشد، تصریح کرد: غفلت از مطالبات جانبازان سبب خسران دنیوی و اخروی است و لذا همه افراد به ویژه مسئولان باید زمینه را برای آرامش خاطر این عزیزان فراهم کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به روحيه بالا و دلبستگی جانبازان سرافراز كشورمان به آرمان‌های انقلاب اسلامی، گفت: برخی از جانبازان بيش از 30 سال است كه بر روی تخت‌های بيمارستان‌ها و یا صندلی‌های چرخدار با سختی و مرارت فراوان گذران عمر می‌كنند، اما همواره مدافع و حامی ارزش‌ها و خون همرزمان شهيدشان بوده‌اند.
وی با بیان اینکه امروز بيش از هر زمان كشور به روحيه جهادی و بصيرت جانبازان برای الگوبرداری نياز دارد، خاطرنشان کرد: بدون شک مادامی که جوانان درس استقامت و ايثار را از جانبازان عزيز و خانواده‌های معظم شهدا و ايثارگران فرا می‌گيرند، تمام نقشه‌ها و فتنه‌های دشمنان نقش بر آب خواهد شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301261
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...