​دیدار مدیرکل دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر با اعضای انجمن دفاع از قربانیان تروریسم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر با اعضای انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در محل دفتر این تشکل دیدار و گفت‌وگو کرد.
​دیدار مدیرکل دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر با اعضای انجمن دفاع از قربانیان تروریسم
 
به گزارش «ایثار»، عادل مهری در این دیدار با اشاره به نقش و جایگاه انجمن‌های فعال در حوزه شهدای ترور و اهمیت حضور در مجامع ملی و بین‌المللی جهت احقاق حقوق بازماندگان آنها گفت: حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های بین‌المللی می‌تواند مظلومیت این قشر از جامعه هدف را به نحو احسن بازگو کند.
وی در مورد حمایت از تشکل‌های شاهد و ایثارگر فعال در این حوزه خاطرنشان کرد: دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر آمادگی دارد حمایت‌های مادی و معنوی خود را در حد توان از این انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد به عمل آورد تا این عزیزان بتوانند مطالبات به‌حق و قانونی خود را در سطوح مختلف بین‌المللی به دست آورند.
گفتنی است در این دیدار صمیمی، منصوره کرمی همسر شهید دانشمند هسته‌ای علی محمدی نیز به همراه اعضای هیئت‌مدیره انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به ارائه گزارشی از روند شکل‌گیری این تشکل و فعالیت‌های آن در سطح ملی، مجامع و سازمان‌های بین‌المللی و همچنین برگزاری برنامه‌ها و فعالیت‌های خود در طول سال 97 و چهارماهه اول سال 98 پرداختند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301271
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...