داخلی صفحه مرکزی خبر
 
فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی :
خانواده معزز شهدا سرمایه های معنوی جامعه هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹
فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی گفت: خانواده معزز شهدا سرمایه های معنوی جامعه هستند.
 
به گزارش ایثار "واحد استان مرکزی" دیدار با خانواده شهید نیروی انتظامی شهید محمد اعظمی روز سه شنبه 22 مرداد ماه 98 با حضور فرمانده انتظامی استان مرکزی،فرمانده انتظامی شهرستان خمین ، پرسنل نیروی انتظامی و رییس بنیاد خمین انجام شد.
سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی در حاشیه این دیدارها با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با شهدای نیروی انتظامی گفت: مقام معظم رهبری در بسیاری از دیدارها بر مظلومیت شهدای نیروی انتظامی تأکید کردند و رسیدگی به خانواده های معظم شهدا و دلجویی از این عزیزان را مهمترین وظیفه مسوولان در نظام اسلامی برشمردند.
 سرهنگ مفخمی شهرستانی با بیان اینکه خانواده معزز شهدا سرمایه های معنوی جامعه ، مایه افتخار ملت و میراث ارزشمند انقلاب اسلامی هستند اظهار کرد: : بایستی در راستای تجلیل و همچنین زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره‌ی این عزیزان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش و اهتمام جدی داشته باشیم.
علیرضا ساعدی نیز ضمن بیان اینکه شهیدان با نثار جان خود امنیت را برای مردم كشورمان رقم زدند و مدیون خون و جان فشانی آنها هستیم از زحمات فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی تشکر کرد و اقدام آنها را اقدامی شایسته در مسیر ترویج فرهنگ متعالی ایثار و شهادت و بسط آن به آحاد جامعه دانست.
گفتنی است شهید محمد اعظمی در سال 1355 متولد و در تاریخ 25/08/1379 در منطقه کرمان به دست قاچاقچیان مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301274