داخلی صفحه البرز خبر
 
آزادگان سفیران ترویج فرهنگ آزادگی و جوانمردی در جامعه هستند/ اعلام برنامه‌های روز بزرگداشت آزادگان در استان البرز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از برگزاری برنامه‌های متنوع به مناسبت بزرگداشت روز آزادگان خبر داد و گفت: آزادگان سفیران ترویج فرهنگ آزادگی و جوانمردی در جامعه هستند.
آزادگان سفیران ترویج فرهنگ آزادگی و جوانمردی در جامعه هستند/ اعلام برنامه‌های روز بزرگداشت آزادگان در استان البرز
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سومین جلسه هماهنگی برنامه‌های سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی صبح امروز 22 مردادماه با حضور سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، معاونین و جمعی از روسای بنیاد در محل دفتر مدیرکل برگزار و برنامه‌های این روز خجسته موردبررسی قرار گرفت.
سلیمان رستمیان در پایان این جلسه با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک اعیاد قربان و غدیر از برگزاری برنامه‌های متنوع به مناسبت بزرگداشت روز آزادگان خبر داد و گفت: آزادگان سفیران ترویج فرهنگ آزادگی و جوانمردی در جامعه هستند.
وی افزود: آن چیزى که جرأت، شهامت و نشاط را براى جوانان این مملکت و نسل‌هاى بعد حفظ خواهد کرد صبر و شجاعت آزادگان است که باید در جامه ترویج شود، ما باید امروز قدردان آزادگان سرافراز 8 سال دفاع مقدس باشیم که برای اعتلای میهن خویش ذره‌ای کم نگذاشتند و با ایثار و فداکاری و خود موجب عزت نظام و انقلاب شدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه با تأکید بر اینکه برنامه‌های روز آزادگان باید با محوریت ترویجی و تبلیغی برگزار شود گفت: 8 سال ایثارگری جانبازان و آزادگان در دوران دفاع مقدس باید در جامعه ترویج شود، جامعه امروز نیاز به فرهنگ ایستادگی و ایثارگری دارد، برنامه‌های امسال علاوه بر تکریم آزادگان و خانواده‌های عزیز آنان باید ترویجی و با مشارکت خود آزادگان برگزار گردد.
رستمیان ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و همچنین تقارن این روز خجسته با ایام دهه‌ی ولایت و عید غدیر خم بیش از 30 برنامه‌ی شاد و متنوعی با محوریت تکریم آزادگان و ترویج فرهنگ ایثارگری و آزادگی با همکاری و مشارکت دستگاه‌های اجرایی و تشکل آزادگان در استان البرز به اجرا درخواهد آمد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: ویژه‌برنامه الماس‌های درخشان تکریم از 954 آزادگان، برگزاری کنگره ملی الماس‌های درخشان در تهران، برگزاری اردوی یک‌روزه در کردان کرج، تجلیل از آزادگان دستگاه‌های اجرایی، دیدار از آزادگان، برگزاری جشن‌های مختلف، سخنرانی و ایراد خاطره توسط آزادگان در مساجد، اجرای برنامه‌های ورزشی و مسابقات فرهنگی مختلف از مهم‌ترین برنامه‌های روز آزادگان است که به اجرا درخواهد آمد.
وی در آخر با تشکر از زحمات مسئولین در اجرای برنامه‌های روز آزادگان گفت: ادامه‌دهندگان واقعی راه شهدا آزادگان و جانبازان هستند که با پرچم راه شهیدان ادامه دارد در عرصه‌ها حضور دارند.
 
کد خبر 98/271
انتهای پیام
کد مطلب: 301276