داخلی صفحه قزوین خبر
 
رییس بنیاد شهرستان البرز:
پاسخگویی دقیق موجب افزایش رضایتمندی ایثارگران می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱
کارکنان بنیاد شهرستان البرز باید با پاسخگویی دقیق و سریع به درخواست‌های خانواده‌های شهدا و ایثارگران، رضایتمندی آنها را افزایش دهند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، جلسه فصلی امور اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز با حضور مجید عظیمی، رییس و کارکنان بنیاد البرز به منظور بررسی مشکلات و اجرای قوانین اداری در جهت تسهیل امور جامعه هدف برگزار شد.
در این جلسه عظیمی، ضمن تبیین برنامه‌های اجرایی بنیاد شهرستان البرز گفت: کارکنان بنیاد باید با پاسخگویی دقیق و سریع به درخواست‌های خانواده‌های شهدا و ایثارگران، رضایتمندی آنها را افزایش دهند.
وی افزود: همچنین کارمندان باید در پاسخگویی به مکاتبات اداری بنیاد استان، رعایت نظم اداری، تقویت تعاملات، رعایت حقوق شهروندی و تکریم جامعه هدف اهتمام ویژه داشته باشند.
در ادامه جلسه، کارکنان بنیاد شهرستان البرز مسایل و مشکلات مطروحه را بیان کرده و پیشنهادات خود را جهت رفع آنها ارایه کردند.
گفتنی است: جمع‌‍بندی و تحلیل نظرسنجی جامعه هدف، عقد قرارداد با مراکز علمی، آموزشی و ورزشی برای ارایه‌ی بهتر خدمات به جامعه هدف و تعیین و تکلیف پرونده‌های امحائی از جمله مصوبات این جلسه است.
تاکید بر برقراری تماس تلفنی با جامعه هدف و ثبت در سجایا، اطلاع‌رسانی به جامعه هدف در خصوص خدمات الکترونیکی، مناسب‌سازی فضای اداری و میز خدمت، توجه و استفاده از ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی جهت رفع مشکلات جامعه هدف از دیگر مصوبات جلسه است.
کد مطلب: 301292