داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیادساوه:
خاطرات والدین شهدا ، کلیدی برای هدایت نسل جدید است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶
رئيس بنيادساوه گفت:تلاش نماییم خاطرات این رسولان انقلاب، به صورت فرهنگ مصور و مکتوب ثبت گردد که خاطرات والدین شهدا ، کلیدی برای هدایت نسل جدید و جوان جامعه است .
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی "، كريم رسولي در جلسه دیدار با والدین با اشاره به پیشرفت های انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها گفت: به مدد تلاش ایثارگران، امروز ایران اسلامی از لحاظ علمی، تکنولوژی، صنعتی، اقتصادی، سیاسی و دفاعی در جایگاه ممتازی قرار گرفته است.
وی بیان کرد: امنیت و آرامش کنونی سرزمین ما مرهون ایثارگران و رزمندگانی است که دلاورانه ، به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافتند و مردانه در برابر متجاوزان به حریم انقلاب اسلامی ایستادند و صحنه های ماندگاری از ایثار و مقاومت و رشادت بی نظیر و فداکاری در راه دفاع از اسلام را خلق کردند.
وی افزود:شهدابا مقاومت دلیرانه خود سبب یاس و نا امیدی دشمنان و موجب سرافرازی و تقویت نظام اسلامی شدند و امروز همه وظیفه داریم با زنده نگه داشتن رشادت ها و صلابت های آنان، با  دیدار از یادگاران آنها از مقام ارزشمندشان تکریم کنیم.
وی در این دیدار شهادت را نشانه صبر و ایثار ملت در دنیا توصیف کرد و افزود: توفیق دیدار با خانواده های شهدا موجب تقویت روحیه خدمت و یادآوری دلیرمردی های فرزندان برومند انقلاب در طول دوران دفاع مقدس است.
رسولی  افزود: مادران و همسران شهدا با تبعیت از حضرت زینب(س) و حضرت ام‌البنین(س) با صبر و ایستادگی نظام اسلامی را تحکیم بخشیدند.
وی اضافه کرد: شهدا برای برقراری امنیت و آرامش و دفاع از اسلام جان خویش را در طبق اخلاص قرار دادند تا امروز ایران به الگویی برای تمام آزادیخواهان تبدیل شود.
رسولی خاطرنشان کرد: ایثار و فداکاری رزمندگان اسلام الگویی برای نسل جوان در دفاع از آرمان‌های اسلامی است و این روحیه رمز موفقیت در کارهاست
وي گفت: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید از منازل خانواده های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.
رسولی سپاس از این عزیزان را وظیفه دانسته و افزود:‌تقدیر امروز از این عزیزان و نیز سایر برنامه هایی که در این راستا در پیش خواهد بود هر چند پاسخگوی بخش کوچکی از ایثار این یادگاران شهدا نخواهد بود ،اما  به نمایندگی از تمام کسانی که خود را مدیون ای عزیزان می دانند جایگاه رفیع آنها را ارج نهاده و قدردان زحمات ایشان خواهیم بود.
گفتنی است این دیدار روزدوشنبه 21مردادماه مصادف با عیدقربان عیدقربان باحضور سایر مسئولان در بیت منور شهيد ان محمد و حسین غلامی انجام شد.
شهید محمد غلامی اعزامی از بسیج در سال 60 در عملیات طریق القدس در منطقه بستان به شهادت رسید.
شهید حسین غلامی اعزامی از شهدای کارمند فرمانداری در سال 61در عملیات رمضان به شهادت رسید.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 301295