داخلی صفحه مرکزی خبر
 
بنیاد اراک:
کارکنان بنیاد اراک در "طرح تکریم ارباب‌رجوع" تقدیر شدند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶
سه نفر از کارکنان بنیاد اراک در طرح تکریم ارباب‌رجوع و جلب رضایت ایثارگران برگزیده و از آن ها تقدیر شد.
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"، مصطفی دادوند با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: خادمی خانواده های شهداء، هدیه ای الهی است که به هرکسی اعطا نمی شود.
وی افزود : لازمه رفع مشکلات ،داشتن روحیه جهادی همكاران است که باید در سایه تلاش و پشتکار برای ارائه خدمت به جامعه ايثارگري تلاش کنند.
رئيس بنياد مقام شفاعت را یکی از پاداش‌‌های ارزانی‌شده برای شهدا برشمرد و تصریح کرد: اگر می‌خواهیم شفاعت شهدا شامل حال ما شود باید در مسیر شهدا ثابت‌قدم باشیم و همان‌گونه که شهید بر سر عهد و پیمان خود با خدا باقی ماند، ما نیز در پیروی از مسیر شهدا و حفظ آرمان‌های شهدا در مقابله با دشمن ثابت‌قدم و مایه زینت شهید باشیم.
وی بیان کرد: پشتكار وتلاش خالصانه شما عزيزان براي خانواده‌هاي شهداء و ايثارگران و برای همه ما یک درس بزرگ و با ارزش است.
دادوند صبوربودن در انجام وظيفه را از مشخصه های کارکنان بنیاد عنوان کرد و اظهار کرد : تکریم ارباب رجوع یکی از اولویت های کاری کارکنان در بنیاد شهید وامورایثارگران است  و علاوه بر این تکریم معتقدیم باید خدمات شایسته و بایسته ای به این عزیزان ارائه کنیم .
گفتنی است مراسم تقدیر از کارکنان برگزیده بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی در طرح تکریم ارباب‌رجوع و جلب رضایت ایثارگران امروز سه‌شنبه 22 مردادماه 98 با حضور مدیرکل و معاونین بنیاد مرکزی در سالن جلسات اداره کل برگزار و به سه نفر از کارکنان منتخب بنیاد اراک لوح تقدیر اهدا و از آن ها تجلیل شد.
انتهای پیام/ 
کد مطلب: 301302