رئیس بنیاد شبستر:
آزادگان با تحمل دوران اسارت انقلاب را به ثمر رسانند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شبستر در دیدار با آزادگان گفت: آزادگان عزیز و خانواده‌های این عزیزان باتحمل رنج و سختی‌ها دوران اسارات توانستند این انقلاب را به ثمر برسانند.
 
به گزارش ایثارآذربایجان شرقی از شبستر، حجت الاسلام والمسلمین حسن پرستاری نماینده امام‌جمعه، ناصر عباس زاده بخشدار صوفیان، امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شبستر، سروان پاسدار توحید پیشرو فرمانده حوزه مقاومت بسیج ناحیه صوفیان به ‌اتفاق مسئولین بخش صوفیان به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی از جانبازان آزاده این بخش دیدار و گفتگو کردند.
امین لطیف دیزجی در این دیدار با تبریک سالروز ورود سرافرازانه آزادگان گفت: آزادگان عزیز و خانواده‌های این عزیزان باتحمل رنج و سختی‌های دوران اسارت توانستند این انقلاب را به ثمر برسانند و اکنون ما توانسه ایم به لطف این عزیزان بااقتدار در مقابل ابرقدرت‌های جهان ایستادگی کنیم.
وی در ادامه امنیت و آرامش کشورمان را مدیون صبر و ایثار و آزادگان دانست و تأکید کرد: مردم ما همیشه قدردان خانواده‌های معظم شهدا، آزادگان و جانبازان سرافراز هستند.
گفتنی است در آخر این دیدار از جانبازان آزاده «محمدباقر ابوطالبی بانی»، «میر محمود دین‌پرست» و از خانواده جانباز و آزاده متوفی «کریم محضر صوفیانی» تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/


 
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی، شبستر، دیدار، آزادگان
کد مطلب: 301327