سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد
لحاظ سهمیه جامعه ایثارگری درهمه استخدامهای علوم پزشکی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۱
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در تمامی استخدامیهای دانشگاه علوم پزشکی استان سهمیه ۲۵ درصدی جامعه ایثارگری لحاظ می‌شود.
 
بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از بیمارستان یلمان
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، پرویز یزدانپناه بعدازظهر بهمراه مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران ،معاون بهداشت ودرمان از جانبازان بستری در بیمارستان سلمان عیادت نمود .  
یزدانپناه در حاشیه این بازدیداظهار کرد: در به کارگیری و استخدام نیرو در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستاها نیز سهمیه ایثار گری لحاظ می شود.
وی بیان داشت: خدمتگزاری به جامعه ایثارگری افتخاری بزرگ است و یکی از اولویتها نیز پیگیری مشکلات ایثارگران و برطرف کردن این مشکلات است.
یزدانپناه افزود: یکی از مشکلات بیمارستان جانبازان یاسوج، مشکل کمبود پزشک است و برای رفع این مشکل  در سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مکاتبات لازم انجام می شود.
وی تصریح کرد: یکی از مشکلات این بیمارستان تامین آمبولانس است که در صورت چاره اندیشی توسط مسئولان استانی با اختصاص اعتبار لازم همکاری لازم انجام می شود.
یزدانپناه افزود: استخدام ۲۷ نفر از جامعه ایثارگری استان مرتفع شده و ما اجازه نخواهیم داد که حقی از جامعه ایثارگری در استخدامهای علوم پزشکی نادیده گرفته شود.

پایان پیام
کلمات کليدی: بیمارستان سلمان ،جانبازان، استخدام ، یزدانپناه ،ایثار کهگیلویع
کد مطلب: 301338