اخبار جنوب
دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام با خانواده شهید سردار سرلشکر امیر علیزاده
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۸
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارجنوب ازچرام؛ سعید خردمند رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان چرام؛در دیدار از خانواده شهید سردار سرلشکر امیر علیزاده وی با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند افزود امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان و ایثارگران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
وی در ادامه، ابراز داشت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد. سعید خردمند ضمن این مطلب که شهیدان از بندگان مقرب خداوند بودند که از سفره رحمت باری تعالی تا ابد متنعم هستند و این فرصت و نعمتی که صرفاً خداوند متعال آن را به بندگان شایسته خود ارزانی می دارد، اظهار داشت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.
خردمند با بیان اینکه ایثار و از خودگذشتگی شهدا از مهمترین عوامل حفظ انقلاب است ،عنوان داشت: ما مردم ایران اسلامی باید قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.
وی ضمن اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند اعلام داشت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان‌های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است .
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام در پایان با اشاره به این که امید است بتوانیم وظایف خود را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم ،بیان داشت: امیدواریم توفیق خدمت خانواده شهدا و ایثارگران را به معنای واقعی داشته باشیم.
کد مطلب: 301351