وحدت رکن اصلی پیروزی ایثارگران در جبهه‌ها بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۸
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: وحدت اقوام ایرانی در جنگ تحمیلی یکی از ارکان اصلی پیروزی ایثارگران و ملت ایران در جبهه‌های حق علیه باطل بود.
وحدت رکن اصلی پیروزی ایثارگران در جبهه‌ها بود
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی عصر دیروز بیست و دوم مرداد ۱۳۹8 علی روز فراخ معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی به‌اتفاق هیئت همراه به مناسبت عید قربان از آزاده ۷۰% بیک مراد بهادری دیدار به عمل آورد.
بیک مراد قادری از برادران اهل تسنن و یکی از اقوام ساکن در گنجینه فرهنگ و معرفت‌ها استان خراسان شمالی است.
در این دیدار روز فراخ ضمن اشاره به یکسان بودن همه رنگ‌ها، زبان‌ها و قومیت‌ها گفت: خراسان شمالی یکی از استان‌های دارای انواع اقوام فرهنگ‌ها و سمبل اتحاد گنجینه فرهنگ‌ها است، خراسان شمالی شهدایی را از قومیت‌های مختلف تقدیم ایران عزیز نموده است.
وی در ادامه افزود: وحدت اقوام ایرانی در جنگ تحمیلی یکی از ارکان اصلی پیروزی ایثارگران و ملت ایران در جبهه‌های حق علیه باطل بود.
روز فراخ همچنین افزود : آزادگان، با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و روابط اجتماعی جامعه کوچک اردوگاهی خود را بر پایه اخلاق حسنه بنا نهادند و از شکنجه های مزدوران بعث هراسی به خود راه ندادند. آزادگان، صبورتر از سنگ صبور و راضی ترین کسان به قضای الهی بودند. اینان سینه هایی فراخ تر از اقیانوس داشتند که از همه جا و همه کس بریده و به خدا پیوسته بودند، آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسیات رهایی یافته بودند. 
 
کد مطلب: 301371