داخلی صفحه همدان خبر
 
جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش شهرستان نهاوند برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۱
رئیس بنیاد نهاوند در جلسه ستاد شاهد آموزش پرورش شهرستان نهاوند گفت: باید با تمام توان از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی که خون‌بهای شهیدان است پاسداری و دفاع نمود.
 
به گزارش بنیاد نهاوند روز سه‌شنبه 22 مردادماه 98 جلسه ستاد شاهد آموزش‌وپرورش شهرستان نهاوند با حضور خدا رحمی ریاست اداره بنیاد شهید وامورایثارگران، غلامی مدیر آموزش‌وپرورش و مدیران مدارس در سالن جلسات اداره آموزش‌وپرورش این شهرستان برگزار شد.
در ابتدای جلسه غلامی رییس آموز ش و پرورش نهاوند از حضور اعضا و میهمانان در ستاد شاهد جهت ارتقای کیفی و کمی مدارس شاهد و خدمت به دانش آموزان و خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران تشکر کرد.
در ادامه خدا رحمی ریاست اداره بنیاد شهید وامورایثارگران  نهاوند عزت و افتخار و پیشرفت امروز ایران اسلامی رامدیون حماسه‌های ایثارگران در عرصه‌های مختلف انقلاب به‌ویژه در دوران هشت سال دفاع مقدس دانست و متذکر شد: باید با تمام توان از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی که خون‌بهای شهیدان است پاسداری و دفاع نمود.
وی تصریح کرد: فرزندان شهدا و ایثارگران هم امروز مسئولیت خطیری بر دوش دارند و با هوشیاری و حضور درصحنه راه پدران خود را ادامه دهند.
علی عباس خدا رحمی ریاست بنیاد شهید وامورایثارگران نهاوند در پایان خاطرنشان کرد: مربیان و مدیران بایستی نگاه ویژه به طرح شاهد داشته باشند و باید تعامل هر چه بیشتر در میان دبیران، دانش آموزان و خانواده‌ها وجود داشته باشد تا فرزندان باانگیزه بیشتر درراه علم و دانش حرکت کنند.
در ادامه هریک از مدیران مدارس شاهد نیز نقطه نظرات خود را بیان نمودند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301380