داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
آزادگان ،اسطوره های آزادگی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۲
مدیرکل بنیاد مرکزی با بیان اینکه آزادگان اسوه های صبر واستقامت هستند، گفت: آزادگان با صبر و ایستادگی و مقاومت خود پیام انقلاب را به همه‌ی جهانیان رساندند و اسطوره های آزادگی شدند .
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، مرتضی انصاری فر صبح امروز چهارشنبه 23 مرداد  98 در ارتباط تلفنی زنده با برنامه صبح و زندگی شبکه آفتاب استان ،در خصوص اعلام برنامه های بنیاد به مناسبت بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی گفت: بیست و ششم مردادماه، متعلق به بازگشت غرور آفرین آزادگانی است که پس از تحمل سال‌ها شکنجه و صبوری، دوری از عزیزان باعث افتخار و الگویی ماندگار در مسیر پایداری نسبت به اهداف الهی است.
وی افزود: نسل جدید باید همواره آزادگان را به عنوان نماد مقاومت در صبر، ایمان، توکل، پایداری و شجاعت الگوی خویش قرار دهند و آزادگان سر افراز، هرگز متعلق به زمان خاص و مقطعی از تاریخ نیستند.
انصاری فر تصریح کرد: امروز آزادگان از پیشتازان حمایت از ولایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری دام ظله و در تلاش برای ایرانی آباد و سرافراز از هیچ کوششی فروگذار نیستند.
انصاری فر در ادامه افزود: آزادگان عزیز در مدت اسارت خود، هر روز شهادت را تجربه کرده و از امتحان الهی سرافرازانه بیرون آمدند و ما در  استان مرکزی توفیق خدمت به بیش از 700  آزاده راداریم .
وی با بیان اینکه همسران آزادگان با تاسی از حضرت زینب(س)، نقش اساسی در انتقال پیام آزادگان ایفا کردند عنوان کرد: این عزیزان با تحمل سختی ها و به مدد الهی توانستند از امتحان خداوند متعال سرافراز بیرون آیند و ما همیشه مدیون ایثار و فداکاری همسران آزادگان هستیم.
وی در پایان به  برنامه ی گلباران قبور مطهر شهدا در  روز پنج شنبه 24 مرداد ساعت 30/9 صبح که با حضور آزادگان و مسئولین برگزار می شود اشاره کرد و گفت: همایش سراسری تجلیل از آزادگان با عنوان الماس های درخشان، که در 26 مردادماه  با حضور و سخنرانی امام جمعه موقت تهران حجت الاسلام ابوترابی فرد و استاندار با ورود آزادگان استان با لباس های دوران اسارت در اتوبوسی که با حال و هوای سال 69 مزین شده است ، برگزار می شود  .
همچنین هماهنگی با 10 مسجد شاخص شهر اراک جهت خاطره گویی آزادگان بعد از نماز مغرب و عشا و هماهنگی با صدا سیما در خصوص برگزاری میز گرد با موضوع بیان خاطره و مصاحبه با آزادگان و پخش مستندهای ورود آزادگان انجام و همچنین انجام دیدارهای مسئولین با آزادگان و هماهنگی با ستادهای نمازجمعه در استان جهت سخنرانی آزادگان قبل از خطبه های نمازجمعه و دیدار آزادگان با نماینده ولی فقیه و استاندار،اجرای تاتر خیابانی ایثار و پخش فیلم سینمایی 23 نفر و تقدیر از آزادگان کارآفرین از جمله برنامه های دیگر بنیاد در این روز است .
انتهای پیام/

 
کد مطلب: 301396