امام جمعه نیکشهر بیان داشت:
وظیفه اصلی ما در قبال شهدا حفظ ارزش ها و دستاوردهای عظیم این عزیزان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۷
حجت الاسلام لطفیان سرگزی در دیدار با خانواده شهید نوکری اظهار داشت: وظیفه اصلی ما در قبال شهدا حفظ آثار، ارزش‌ها و دستاوردهای عظیم این عزیزان است و باید همگان در این امر تلاش کنیم.
وظیفه اصلی ما در قبال شهدا حفظ ارزش ها و دستاوردهای عظیم این عزیزان است
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، در راستای اجرای طرح سپاس و تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دیگر مسئولین شهرستان نیکشهر از خانواده شهید معظم جلال نوکری در منزل تفقد و دلجویی به عمل آمد.
امام جمعه نیکشهر با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و تبریک عید قربان و دهه‌ی ولایت بیان داشت: وظیفه اصلی ما در قبال شهدا حفظ آثار، ارزش‌ها و دستاوردهای عظیم این عزیزان است و باید همگان در این امر تلاش کنیم.
حجت الاسلام لطفیان سرگزی نعمت امنیت در جامعه را ارمغان خون شهدا عنوان کرد و گفت: همگان وظیفه داریم در زنده نگه‌داشتن یاد و نام این شهدا گام‌های اساسی برداریم.
ایشان در ادامه اظهار داشت: نگاه مسولان به خانواده‌های شهدا و جانبازان باید یک نگاه ویژه باشد چرا که شهدا با از خود گذشتگی امنیت و آزادی را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند و به دشمنان اجازه ندادند که تمامیت ارضی ایران را تحت سیطره خود قرار دهند.
دائمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیکشهر هم گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و حرکت در مسیر نورانی و روشن این عزیزان علاوه بر تبین فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروز، سعادت جامعه ما را تضمین و دشمنان را در تعرض به خاک کشور مایوس می کند.
گفتنی ست شهید جلال نوکری در بیست و پنجم شهریور ماه 1347 در نیکشهر متولد شد  و در تاریخ بیست و یکم تیرماه 1364 در منطقه دهلران به فیض شهادت نایل آمد.
کد مطلب: 301402