دیدار با خانواده شهدا در بستان آباد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۵
در راستای اجرای طرح سپاس از جامعه معزز ایثارگری و طرح «ابراهیمیان» با خانواده معزز شهیدان «محمدحسین نگهبان» و سید شهید «مسعود موسوی» در بستان آباد دیدار و گفتگو به عمل آمد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از بستان آباد، سه شنبه 22 مرداد 1398 در راستای اجرای طرح سپاس از جامعه معزز ایثارگری و طرح «ابراهیمیان» با خانواده معزز شهیدان «محمدحسین نگهبان» و سید شهید «مسعود موسوی» در بستان آباد دیدار و گفتگو به عمل آمد.
در این دیدارها که با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا رضوی امام جمعه، محمد شیرین زاده معاون فرماندار، قربانعلی نامور جانشین سپاه ناحیه و ابراهیم محمدحسینی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام شد، امام جمعه شهرستان با اشاره به دهه امامت و ولایت، عید قربان را عید رهایی انسان از نفس اماره  عنوان کرد و این ایام را فرصت خوبی برای پاکسازی درون از خواسته های شیطانی دانست.
وی همچنین با تبریک پیشاپیش عید غدیرخم، بر تبعیت از امامت و ولایت تأکید و خانواده معظم شهدای سادات را نمونه بارز پیروان واقعی ائمه عنوان کرد.
در این دیدارها از خانواده شهید «محمد حسین نگهبان» و سید شهید «مسعود موسوی» دیدار و تجلیل شد.
گفتنی است، شهید «محمد حسین نگهبان» متولد سوم خرداد 1344، در 23 اسفند 1363 در جبهه شرق؛ و شهید «مسعود موسوی» متولد 1343 در دهم مهر 1361 در سومار به فیض شهادت نائل شدند.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، دیدار، ابراهیمیان، بستان آباد
کد مطلب: 301410