داخلی صفحه قزوین خبر
 
خبرنگاران سفیران ترویج فرهنگ ایثار اجتماعی در جامعه هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰
شهیدخبر: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه خبرنگاران سفیران ترویج فرهنگ ایثار اجتماعی، آگاهی‌ و امید در جامعه هستند، بیان کرد: شما عزیزان با قلمی که دارید، می‌توانید با تهیه‌ اخبار، گزارش، فیلم و عکس در اشاعه‌ این فرهنگ، کمک حال ما مسوولان باشید.
 
به گزارش شهید نیوز به نقل از «ایثار»، به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با خبرنگاران فعال حوزه‌ ایثار و شهادت خبرگزاری‌های ایرنا، ایسنا و ایکنا دیدار کرد.
در این دیدارها، حقایق‌پور گفت: حوزه‌ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه‌ گسترده است و به همین دلیل می‌طلبد همه‌ اقشار مختلف جامعه اعم از مدیران و خبرنگاران در اشاعه‌ این فرهنگ تلاش کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه خبرنگاران سفیران ترویج فرهنگ ایثار اجتماعی، آگاهی‌ و امید در جامعه هستند، بیان کرد: شما عزیزان با قلمی که دارید، می‌توانید با تهیه‌ اخبار، گزارش، فیلم و عکس در اشاعه‌ این فرهنگ، کمک حال ما مسوولان باشید.
وی با بیان اینکه باید سیره و منش شهدا را به نسل امروز که دوران دفاع مقدس را ندیده، انتقال داد، گفت: شما خبرنگاران فعال حوزه‌ ایثار و شهادت در تحقق این هدف می‌توانید نقش بسزایی را ایفا کنید.
کد مطلب: 301411
مرجع : شهیدنیوز