رئیس بنیاد کلیبر:
آزادگان مروجان فرهنگ ایثار و مقاومت هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳
رئیس بنیاد کلیبر در جلسهٔ ستاد پیام آزادگان گفت: آزادگان با بازگویی خاطرات و انتشار کتاب و محصولات فرهنگی می‌توانند در نشر و ترویج فرهنگ غنی مقاومت نقش مهمی ایفا کنند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، جلسهٔ ستاد پیام آزادگان به مناسبت 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با حضور رئیس بنیاد کلیبر، رابط موسسه فرهنگی پیام آزادگان و کارکنان بنیاد در دفتر رئیس بنیاد برگزار شد.

مصطفی معصوم زاده رئیس بنیاد کلیبر دوران اسارت آزادگان را سند پرافتخار ایثار ملت ایران دانست و بیان کرد: فرهنگ ایثار و مقاومت این عزیزان برای همیشه تاریخ ماندنی است و باید آن را به نحو احسن به نسل امروز و آینده انتقال دهیم.

وی آزادگان را مروجان اصلی ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت دانست و افزود: آزادگان با بازگویی خاطرات و انتشار کتاب و محصولات فرهنگی می‌توانند در نشر و ترویج فرهنگ غنی مقاومت نقش مهمی ایفا کنند.

وی بابیان اینکه آزادگان در طول اسارت نیز باتحمل رنج های فراوان هیچ‌گاه از اهداف خود کوتاه نیامده و اسیر ترفندهای دشمن نشدند خاطرنشان کرد: حفظ این رشادت‌ها و روحیه‌های ایثارگری در میان مردم، سرمایه عظیمی برای کشور و ابزار اقتدار نظام اسلامی است.

در ادامه فرزین امین آزاده و رابط موسسه فرهنگی پیام آزادگان گفت: در سال‌های زجر و شکنجه، باوجود درد و بیماری جسمانی، معنویت، ایثار و توکل بر خدا، رمز واقعی پایداری و سربلندی آزادگان در زندان‌های بعثی بود.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، جلسه، ستاد آزادگان
کد مطلب: 301421