تشربح برنامه‌های بنیاد مازندران در سالروز بازگشت آزادگان به میهن
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۳
مدیرکل بنیاد مازندران برنامه‌های بنیاد استان در سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تشریح کرد.
تشربح برنامه‌های بنیاد مازندران در سالروز بازگشت آزادگان به میهن
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با بیان اینکه آزادگان طلایه‌داران مقاومت و وارثان خون شهیدان و نماد استقامت، سفیران عزت، آزادگی و ایستادگی هستند، گفت: آزادگان همچنان با صلابت و استوار در عرصه توسعه و سازندگی کشور نقش‌آفرینی می‌کنند.
وی با بیان اینکه آزادگان حریت و امنیت را برای ما به ارمغان آوردند، اظهار داشت: آزادگان، سرمایه‌ها و گنجینه‌هایی هستند که همیشه باید مورد تجلیل و تکریم قرار گرفته و از آنان قدرشناسی به عمل آورد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به برنامه‌های بنیاد در سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، گفت: به مناسبت بازگشت قهرمانانه و غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، برنامه‌های بزرگداشت 26 مرداد در 22 شهرستان این استان صورت می گیرد.
مظلومی با اشاره به تجدید میثاق آزادگان با آرمان‌های شهدا گفت: آزادگان عزیز با حضور در گلزار شهدا و عطرافشانی و نثار فاتحه به ارواح پاک شهدا، یاد و خاطره همرزمان شهید خویش را گرامی خواهند داشت.
وی با اشاره به تقارن سالروز بازگشت آزادگان سرافراز با دهه امامت و ولایت عنوان کرد: همزمان با 26 مرداد، آزادگان سادات شهرستان‌های مازندران مورد تکریم قرار می‌گیرند.
مدیرکل بنیاد مازندران با بیان اینکه تکریم و دیدار با خانواده‌های آزادگان متوفی از دیگر برنامه‌های بنیاد در این ایام است، اظهار داشت: بر اساس هماهنگی صورت گرفته با ائمه جمعه استان، آزادگان عزیز قبل از خطبه‌های نماز جمعه به خاطره‌گویی می‌پردازند.
مظلومی پیاده‌روی خانوادگی آزادگان را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد و گفت: به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، گردهمایی آزادگان در 22 شهرستان مازندران با انجام برنامه‌های فرهنگی، هنری، تجلیل و سخنرانی برگزار می‌شود.
گفتنی است، استان مازندران دارای 2356 آزاده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301425