سومین جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت لردگان برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴
سومین جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت لردگان برگزار و در خصوص نکوداشت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به کشور تصمیم کیری شد.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ سومین جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان لردگان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد. 

محمود رحیمی رئیس بنیاد شهرستان لردگان با اشاره به سالروز ورود آزادگان گفت: آزادگان اسطوره‌های صبر و مقاومت و مانند الماسی در جامعه ایثارگری می‌درخشند.

رحیمی افزود: همان‌طور که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) فرمودند آزادگان آبروی اسلام و ملت را حفظ کردند پس همه مدیران و آحاد جامعه وظیفه دارند از این عزیزان تجلیل کنند.

 وی عنوان کرد: بنیاد شهید به عنوان متولی این عزیزان از تمام ظرفیت خود در این زمینه استفاده خواهد کرد و انتظار داریم کلیه مدیران بیش از گذشته نهایت همکاری را داشته باشند.

رئیس بنیاد شهرستان در پایان خاطرنشان کرد: با هماهنگی اعضای شورا جهت نکوداشت 26 مرداد مقرر شد برنامه‌های ذیل در سطح شهرستان برگزار شود.

*** مراسم تجلیل از آزادگان روز پنج‌شنبه 24 مردادماه ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی برگزار شود.
*** توسط ائمه محترم جمعه بخشی از خطبه‌ها به ایثارگری و مقاومت آزادگان اختصاص یابد.
*** با توجه به هفته ولایت از آزادگان سادات و خانواده‌های آزادگان متوفی به‌طور ویژه سرکشی به عمل آید.
*** با هماهنگی بخشداری خانمیرزا و هلال احمر و بسیج خانمیرزا و بنیاد شهید در سالروز ورود آزادگان در ورودی شهرستان (سه‌راهی گوشکی) از مسافران پذیرایی به عمل آید.
*** یکی از آزادگان دعوت و قبل از خطبه‌های نماز جمعه به خاطره گویی بپردازد.
*** توسط فرمانداری به کلیه دستگاه‌ها اعلام شود در این ایام جملاتی را در سربرگ مکاتبات در وصف آزادگان استفاده شود.

انتهای پیام/
کد مطلب: 301426