​مدیرکل بنیاد خراسان رضوی
بنیاد در هزینه های مالی شفاف است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۷
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: بنیاد شهید و امورایثارگران در عملکرد های مالی خود شفاف عمل می کند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی در کارگاه آموزشی کارشناسان امورمالی  بنیاد شهرستان های  خراسان رضوی که چهار شنبه ۲۳ مرداد در سالن شهید هاشمی نژاد بنیاد این استان برگزار شد، ضمن تبریک دهه ولایت گفت: غدیر جایگاه ویژه ای دارد و دهه ولایت به عنوان فرصت تبیین مقام امامت است، این دهه فرصتی برای تمرین ولایت پذیری است.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: نظم اداری و مالی شعار بنیاد شهید و امورایثارگران است که زیربنای اجرایی شدن اهداف این نهاد مقدس می باشد.
وی با اعلام برنامه زمان بندی  به شهرستان ها و ارائه اسناد هزینه در تاریخ های مقرر به ستاد استان، ادامه داد: اعتبارات محول شده به بنیاد ها باید در سرفصل خودش و به موقع هزینه شود و با شهرستان هایی که هزینه ها را به موقع انجام ندهند برخورد جدی می شود.
وی به شفافیت هزینه های مالی اشاره کرد و افزود: عملکرد مالی بنیاد باید شفاف باشد که وجود ذی حسابان باعث شده این شفافیت در این نهاد مقدس پایدار شود.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی بیان کرد: کارشناسان امورمالی باید به قوانین حسابداری و مالی تسلط کامل داشته باشند، تا از تخلفات اداری پیشگیری کنند. 
گفتنی است کارگاه آموزشی یک روزه کارشناسان امورمالی بنیاد شهرستان های خراسان رضوی با هدف آشنایی با جدیدترین قوانین حسابداری با موضوعات نرم افزار حسابداری، اعتبارات، بوجه و کسورات حقوق ایثارگران در مشهد مقدس برگزار شد.
نرجس محمدی خبرنگار ایثار رضوی

کلمات کليدی: ایثار رضوی، مشهد، حسابداری، کارگاه آموزشی، شفاف، هزینه های مالی، خراسان رضوی،
کد مطلب: 301429