داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
ملاقات با ایثارگران مایه مباهات و افتخار است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹
مدیرکل بنیاد مرکزی با بیان اینکه ملاقات با ایثارگران مایه مباهات و افتخار است، گفت: ملاقات با خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان یک افتخار و موجب تجدید روحیه برای خدمت به ملت است.
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"،مرتضی انصاری فر پیش از ظهر امروز چهارشنبه 23 مرداد 98 با حضور در میز خدمت بنیاد مرکزی با خانواده های شاهد و ایثارگر ملاقات کرد و گفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
انصاری فر در این ملاقات با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.
وی در این ملاقات چهره به چهره  از روحیه والای ایثارگران استان مرکزی در دوران سخت اسارت تجلیل کرد و افزود: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.
انصاری فر گفت: باید قدر شهدا و خانواده آنان را دانست و با تلاش مجدانه در سنگر علم و عمل و اقتصاد راه شهدا را ادامه داد.
وی ادامه داد: این خانواده‌ها در دامان خویش فرزندانی را پرورش دادند که سربازان اسلام شدند و در راه رضای حق تعالی و اعتلای کلمه الله، اسماعیل‌های خویش را تقدیم کردند و امروز نیز سربلند و مفتخر به این شهادت‌ها هستند.
گفتنی است مدیرکل بنیاد مرکزی چهارشنبه هرهفته در میز خدمت استان حاضر و با خانواده های شهدا و ایثارگران به صورت چهره به چهره ملاقات و مسائل و مشکلات این عزیزان را بررسی و دستورات لازم جهت پیگیری را صادر می نماید .
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 301441