شهدا در مسیر اهداف قرآنی به شهادت رسیدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۵
مدیرکل بنیاد قزوین با بیان اینکه شهدا در مسیر اهداف قرآنی به شهادت رسیدند تا ارزش‌های اسلام در جامعه حاکم شود، گفت: گام نهادن در ترویج فرهنگ قرآنی ادامه دادن راه شهیدان است و به همین دلیل امروز وظیفه‌ ما اشاعه‌ این فرهنگ است.
شهدا در مسیر اهداف قرآنی به شهادت رسیدند
 
به گزارش «ایثار»، نشست شورای قرآنی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با حضور غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل و فاطمه نسخه‌چی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان و سایر اعضا برگزار شد.
در این نشست، حقایق‌پور با بیان اینکه شهدا در مسیر اهداف قرآنی به شهادت رسیدند تا ارزش‌های اسلام در جامعه حاکم شود، گفت: گام نهادن در ترویج فرهنگ قرآنی ادامه دادن راه شهیدان است و به همین دلیل امروز وظیفه‌ ما اشاعه‌ این فرهنگ است.
وی با بیان اینکه استعدادهای قرآنی خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان قزوین با هدف پرورش استعدادها و توانایی‌های این قشر معظم جامعه شناسایی می‌شود، افزود: با تحقق این مهم می‌توانیم شاهد موفقیت روز افزون آنها در مسابقات قرآنی و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه باشیم.
وی افزود: همچنین باید جهت ارتقای سطح قرآنی خانواده‌های شهدا و ایثارگران برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گیرد تا آنها با حضور در مسابقات مختلف افتخار بیافرینند.

دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان جزو برنامه‌های مستمر بنیاد است
مسعود بخارایی معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به همراه کارکنان بنیاد از پدر شهید «حسین یزدی» در منزل‌شان که به تازگی از بیمارستان ترخیص شده بود و جانباز 70 درصد «محمدعلی کریمی» در بیمارستان ولایت عیادت کردند.
در این دیدارها بخارایی در جریان وضعیت جسمانی ایثارگران قرار گرفت و گفت: عیادت و دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان جزو برنامه‌های مستمر بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
وی افزود: مسئولان بهداشت و درمان بنیاد استان قزوین همواره تلاش می‌کنند تا خدمات درمانی با کمترین مشکل و کیفیت مطلوب به جامعه ایثارگران ارایه شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301452