آزادگان نماد مقاومت، ایثار و ایستادگی در برابر استکبار هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۳
مدیرکل بنیاد خوزستان با بیان اینکه آزادگان نماد مقاومت، ایثار و ایستادگی در برابر استکبار هستند، اظهار کرد: باید از تمام ظرفیت‌ها و امکانات در جهت ترویج و انتقال فرهنگ مقاومت، پایداری و فداکاری این عزیزان بهره جست.
آزادگان نماد مقاومت، ایثار و ایستادگی در برابر استکبار هستند
 
به گزارش «ایثار»، نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی کمیته ایثارگران ادارات و دستگاههای اجرایی استان خوزستان در آستانه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، صبح امروز چهارشنبه 23 مردادماه برگزار شد.
عبدالرضا فرجیان در این نشست با اشاره به فرا رسیدن ۲۶ مرداد سالروز بازگشت پیروزمندانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی گفت: در برنامه‌ریزی برای بزرگداشت مناسبت‌های مربوط به ایثارگران باید آنچه در حد و منزلت ایثارگران است مورد نظر باشد و کیفیت محتوایی برنامه‌ها مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی با بیان اینکه آزادگان نماد مقاومت، ایثار و ایستادگی در برابر استکبار هستند، اظهار کرد: باید از تمام ظرفیت‌ها و امکانات در جهت ترویج و انتقال فرهنگ مقاومت، پایداری و فداکاری این عزیزان بهره جست و با آگاهی و شناخت در جهت انتقال آن به نسل‌های آینده استفاده کرد.
مدیرکل بنیاد خوزستان افزود: پایداری و استقامت آزادگان عزیز در طول دوران طاقت‌فرسای اسارت باعث خلق حماسه‌های جاودان و ماندگار شد که این امر در طول تاریخ بی‌نظیر است.
فرجیان در ادامه با اشاره به پیش‌رو بودن هفته دفاع مقدس و سالروز حادثه تروریستی 31 شهریور اهواز برنامه‌ریزی برای گرامیداشت این مناسبت‌ها و ارائه طرح‌ها و پیشنهادات ادارات استان به منظور طرح و بررسی را مورد تاکید قرار داد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301463