رئیس بنیاد تبریز:
بنیاد بر ارتقا سطح علمی و آموزشی جامعه ایثارگری توجه ویژه ای دارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریز اظهار کرد: بنیاد در زمینه ارتقا سطح فرهنگی، آموزشی، علمی و پژوهشی دانش آموزان شاهد و ایثارگر توجه ویژه‌ای دارد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از تبریز، نشست هم‌اندیشی بنیاد تبریز و سازمان فنی و حرفه‌ای استان با حضور شفیع محمدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز، محمدتقی ملکی مسئول آموزش آسیب‌های اجتماعی سازمان فنی و حرفه‌ای استان، پرویز مهرورز رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شماره یک تبریز به‌منظور بررسی مشکلات آموزشی ایثارگران و هماهنگی برای همکاری بیشتر برگزار شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریز در این نشست ضمن تجلیل از خدمات شایسته سازمان فنی و حرفه‌ای گفت: بنیاد در زمینه ارتقا سطح فرهنگی، آموزشی، علمی و پژوهشی دانش آموزان شاهد و ایثارگر توجه ویژه‌ای دارد و همواره با حمایت مالی خود، شرایط را برای ادامه تحصیل خانواده و فرزندان شهدا و ایثارگران فراهم نموده است. 
در این نشست محمدی تصریح کرد: از آنجایی‌ که متولی آموزش‌های مهارتی و توانمندسازی نیروهای مهارتی، سازمان فنی و حرفه‌ای می‌باشد امیدواریم همکاری بنیاد و سازمان فنی و حرفه‌ای، روند پرورش نیروی ماهر، کارآفرین و توانمند جامعه ایثارگری را آسان‌تر محقق نماید.
شفیع محمدی با تأکید بر لزوم همکاری بیشتر و تقدیر از همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای استان، آموزش‌ها و توانمندسازی و اعطای مدارک آن نهاد برای آینده کاری جامعه معزز ایثارگری را پراهمیت دانست.
 انتهای پیام/
 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان شرقی، تبریز، نشست،
کد مطلب: 301473