تأکید مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی بر تکریم مقام ایثارگران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در عیادت از جانباز 70 درصد هشت سال دفاع مقدس «حسین همتی» بر لزوم تکریم و تجلیل از مقام ایثارگران و جانبازان تأکید کرد.
تأکید مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی بر تکریم مقام ایثارگران
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی، صبح امروز چهارشنبه 23 مرداد 1398، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور در بیمارستان شهید محلاتی تبریز از جانباز 70 درصد هشت سال دفاع مقدس «حسین همتی» عیادت کرد.
عباس پورحسن در این عیادت ضمن بررسی امور درمانی این جانباز سرافراز، از نزدیک در جریان روند درمان وی قرار گرفت و اظهار داشت: همه مردم مدیون جهاد و ایثار جانبازان در دوران هشت سال دفاع مقدس هستند.
وی افزود: اقتدار ایران اسلامی برگرفته از رشادت‌ها و مجاهدت‌های مردان و زنان ایثارگری است که برای دفاع از کیان این سرزمین از بذل جان خویش نیز کوتاهی نکردند.
پورحسن با بیان اینکه اکنون در چهل‌سالگی انقلاب اسلامی، نهال جوان انقلاب با خون پاک شهیدان و جانبازی ایثارگران، به درختی تنومند تبدیل‌شده است؛ بر لزوم تکریم و تجلیل از مقام ایثارگران و جانبازان تأکید کرد و گفت: وجود جانبازان باعث افتخار ما است و اگر ایثار شما و ازجان‌گذشتگی شهدا، صبر و استقامت خانواده‌های ایثارگران نبود نظام مقدس جمهوری اسلامی استوار نمی‌ماند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی در این عیادت از خداوند متعال بهبودی و سلامتی همه ایثارگران معزز را مسئلت کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301479