سالروز ورود آزادگان نمایش اتحاد و یکپارچگی ملت ایران است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۴
مدیرکل بنیاد قم گفت: سالروز ورود آزادگان نمایش اتحاد و یکپارچگی، غیرت دینی و عزم استوار و استقامت و ایثار ملت شریف ایران در برابر دشمنان است.
سالروز ورود آزادگان نمایش اتحاد و یکپارچگی ملت ایران است
 
به گزارش «ایثار»، سید جواد هاشمی روز چهارشنبه 23 مرداد ماه 98 در نشست خبری با رسانه‌های استان گفت: سالروز ورود آزادگان نمایش اتحاد و یکپارچگی، غیرت دینی و عزم استوار و استقامت و ایثار ملت شریف ایران در برابر دشمنان است.
وی اضافه کرد: آزادگان سفیران انقلاب اسلامی در اسارت بودند که فریاد آزادگی را سردادند و زیر سخت‌ترین شکنجه‌ها ایستادند و از ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند.
مدیرکل بنیاد قم ادامه داد: امروز این عزت و سربلندی و امنیت را مدیون مردان رزم آور، شجاع، با ایمان و ایثارگر هستیم که از جان و اعضا و جوارح خویش گذشتند و هشت سال در جنگی نابرابر مقاومت کردند.
وی به مراسم روز آزادگان اشاره و خاطرنشان کرد: همزمان با 26 مرداد سالروز ورود آزادگان مراسم بزرگداشتی با حضور آزادگان و خانواده معظم ایشان در مجتمع امام خمینی (ره) برگزار می‌شود و در این مراسم ضمن خاطره‌گویی و مراسم مداحی سخنرانی توسط نماینده ولی فقیه، امام جمعه قم و تولیت آستانه مقدسه حضرت معصومه (س)، آیت‌الله سعیدی برگزار می‌شود.
هاشمی ادامه داد: دیدار آزادگان با مراجع عظام، دیدار با جمعی از آزادگان در قالب طرح سپاس، گلباران مزار شهدای آزاده و تجلیل از تعدادی از آزادگان در مراسم سالروز ورود آزادگان از دیگر برنامه‌ها است.
وی به فعالیت تشکل آزادگان اشاره کرد و افزود: این تشکل از تشکل‌های فعال استان است که هر ماه با حضور 300 نفر جلساتی را برگزار می‌کنند و هم اکنون 33 نفر از آزادگان و خانواده معظم ایشان از نخبگان شاهد و ایثارگر هستند.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 301483