داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد:
شهدا با درک صحیح موقعیت بهترین انتخاب را انجام دادند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵
مدیرکل بنیاد یزد در کارگاه هدایت تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر گفت: شهدا و ایثارگران با درک صحیح موقعیت بهترین انتخاب زندگی خود که سعادت دنیا و آخرت را در پی داشت، انجام دادند.
شهدا با درک صحیح موقعیت بهترین انتخاب را انجام دادند
 
به گزارش «ایثار یزد» کارگاه هدایت تحصیلی و انتخاب رشته فرزندان شاهد و ایثارگر با حضور شرکت‌کنندگان در کنکور سراسری سال 1398 در دبیرستان شاهد یزد برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این برنامه با اشاره به اهمیت انتخاب رشته گفت: انتخاب صحیح نقش مهم و مؤثری در ساختن آینده دارد.
احمد ابراهیمی با بیان شرایط ایران در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: شهدا و ایثارگران با درک صحیح موقعیت بهترین انتخاب زندگی خود که سعادت دنیا و آخرت را در پی داشت، انجام دادند.
وی خاطرنشان کرد: ارزش انسان به قدرت انتخاب اوست و انسان در برابر انتخاب‌هایی که انجام می‌دهد اگر درست باشد پاداش و اگرنه عقوبت می‌شود.
ابراهیمی تأکید کرد: بامطالعه تجربيات گذشتگان، می‌توان از آن به‌عنوان ذخيره ارزشمندی براي درس‌آموزی، عبرت گرفتن و نحوه انتخاب صحيح استفاده كرد و می‌توانیم راه و روش انتخاب درست را بياموزيم و آن را به قضا و قدر نسپاریم.
در این برنامه داوطلبان گروه‌های مختلف آموزشی با مراجعه حضوری به مشاوران تحصیلی بنیاد ضمن طرح نظرات خود در خصوص رشته‌های موردعلاقه، از راهنمایی آنان برای انتخاب صحیح بهره‌مند شدند.
کد مطلب: 301485