رئیس بنیاد مراغه:
آزادگان نماد ایستادگی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در جلسه برنامه‌ریزی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: آزادگان نماد مقاومت و ایستادگی هستند و یاد و نام آن‌ها هیچ‌وقت فراموش نخواهد شد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، در جلسه برنامه ریزی برای گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و تدوین برنامه‌های 26 مرداد در بنیاد مراغه، سلمان اسلامی رئیس بنیاد این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و فداکاری آزادگان گفت: 26 مرداد سالروز ورود آزادگان را باید بزرگ بداریم چراکه یاد و نام آن‌ها بزرگ است و هیچ‌وقت فراموش نخواهد شد.
وی با اشاره به این‌که آزادگان نماد مقاومت و ایستادگی هستند افزود: سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی از روزهای به‌یادماندنی در تاریخ ایران اسلامی است که باید همیشه گرامی داشته شود و برنامه‌های سالروز آزادگان باید در شأن و جایگاه آن عزیزان باشد.
رئیس بنیاد مراغه در ادامه خاطرنشان کرد: برگزاری اردوی یک‌روزه در اردوگاه المهدی مراغه و برگزاری مسابقات ورزشی برای آن‌ها، دیدار و تکریم از آزادگان و خانواده آن‌ها از جمله برنامه‌های بنیاد به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی است.
اسلامی در پایان جلسه با تشکر و قدردانی از همه ادارات و سازمانه ا خواستار همکاری برای هرچه بهتر برگزار شدن سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی شد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مراغه، جلسه سالروز ورود آزادگان
کد مطلب: 301486