محافظت از آرمان هاي شهدا در فضاي مجازي بر عهده اصحاب رسانه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۵
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: رسانه ها امروز بیش از هر زمان باید محافظین آرمان های انقلاب اسلامی باشند. دشمن که می داند نمی تواند حضور فیزیکی در ایران اسلامی داشته باشد، توجه خود را در فضای مجازی متمرکز کرده است و رسانه های باید این توطئه ها را با بصیرت افزایی مردم خنثی کنند.
محافظت از آرمان هاي شهدا در فضاي مجازي بر عهده اصحاب رسانه است
 
کدخبر: 20190811172458201 || تاریخ: 20مرداد1398
به گزارش خبرگزاری آریا، حجت الاسلام حسین معصومی با گرامیداشت فرا رسیدن 17 مرداد، سالروز شهادت خبرنگار شهید «محمود صارمی» و روز خبرنگار گفت: اگر عکس ها، فیلم ها و صحنه های انقلاب و دوران دفاع مقدس نبود، شاید نسل های جدید و آینده هرگز باور نمی کردند که مردم ایران اسلامی، علیه ظلم ستمشاهی قیام کردند و رژیم بعث با همکاری کشورهای مزدور به ایران اسلامی تجاوز و شهدا، جانبازان و آزادگان با خون خود از کشور دفاع کردند.
وی به تاریخ ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: در تمام دوران شاهنشاهی، شاهان برای خوشگذرانی و یا از سر بی عرضگی بخش هایی از مملکت را بخشیدند اما در دوران انقلاب اسلامی هیچ کشوری نتوانست وجبی از خاک ایران را تصاحب کند.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی افزود: دین اسلام یک رنگی و اتحاد در بین مردم ایران ایجاد، و قلب، عمل و حرف هایشان را یکی کرد. بیش از 80کشور متحد شدند تا استقلال ایران اسلامی را نابود کنند، اما مردم مومن و خداجوی ایران با توکل به خدای متعال تمامی نیرنگ ها و توطئه های آنان را خنثی کردند.
وی به جایگاه و اهمیت رسانه اشاره کرد و گفت: رسانه ها امروز بیش از هر زمان باید محافظین آرمان های انقلاب اسلامی باشند. دشمن که می داند نمی تواند حضور  فیزیکی در ایران اسلامی داشته باشد، توجه خود را در فضای مجازی متمرکز کرده است و رسانه های باید این توطئه ها را با بصیرت افزایی مردم خنثی کنند.
حجت الاسلام معصومی بیان کرد: هزاران صفحه مختلف در شبکه های مجازی وجود دارد تا جوان مومن و انقلابی را جذب و دست از آرمان های شهدا بکشد، اما شناسندن دوست از منافق به عهده اصحاب رسانه است.
وی خطاب به خبرنگاران گفت: در خراسان رضوی بیش از 17 هزار شهید، 48 هزار جانباز و بیش از سه هزار آزاده وجود دارد که همه مردم، مسئولان و اصحاب رسانه در قبال این فداکاری مسئولیت دارند. اگر خبرنگاری نسبت به فداکاری شهدا بی توجه باشد، قطعا به نسل گذشته خود که در مقابل متجاوزین قد علم کردند، کم توجهی کرده است.

خبرگزاری ایرنا زبان گویای مشکلات جامعه ایثارگری است
حجت‌الاسلام حسین معصومی همچنین به مناسبت روز خبرنگار در جمع خبرنگاران خبرگزاری ایرنا حاضر شد و گفت: مسئولیت خبرنگاری و خبرگزاری بسیار سنگین است چرا که  قلم شما می‌تواند یک ملت را به اوج افتخار رسانده یا به حضیض ذلت بکشاند.
مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: در دوران دفاع مقدس معمولا افرادی که ذوق و استعداد امور خبر و اطلاع‌رسانی داشتند به فعالیت در این عرصه روی می‌آوردند و در این راه خراسان رضوی 54 شهید خبرنگار تقدیم کرده است.
وی ادامه داد: خبرگزاری ایرنا زبان گویای مشکلات جامعه ایثارگری این استان است که خبرنگار حوزه ایثار و شهادت چون خود نیز از جامعه ایثارگری است، مشکلات این قشر عزیز را به خوبی درک می کند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 301500