همه مردم مدیون ایثار جانبازان در هشت سال دفاع مقدس هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی اظهار داشت: همه مردم مدیون جهاد و ایثار جانبازان در دوران هشت سال دفاع مقدس هستند. اقتدار ایران اسلامی برگرفته از رشادت‌ها و مجاهدت‌های مردان و زنان ایثارگری است که برای دفاع از کیان این سرزمین از بذل جان خویش نیز کوتاهی نکردند.
به گزارش «ایثار»، عباس پورحسن با حضور در بیمارستان شهید محلاتی تبریز از جانباز 70 درصد هشت سال دفاع مقدس «حسین همتی» عیادت کرد.
پورحسن در این دیدار ضمن بررسی امور درمانی این جانباز سرافراز، از نزدیک در جریان روند درمان وی قرار گرفت و اظهار داشت: همه مردم مدیون جهاد و ایثار جانبازان در دوران هشت سال دفاع مقدس هستند. اقتدار ایران اسلامی برگرفته از رشادت‌ها و مجاهدت‌های مردان و زنان ایثارگری است که برای دفاع از کیان این سرزمین از بذل جان خویش نیز کوتاهی نکردند.
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با بیان اینکه اکنون در چهل‌سالگی انقلاب اسلامی، نهال جوان انقلاب با خون پاک شهیدان و جانبازی ایثارگران به درختی تنومند تبدیل‌شده است؛ بر لزوم تکریم و تجلیل از مقام ایثارگران و جانبازان تأکید کرد و گفت: وجود جانبازان باعث افتخار ما است و اگر ایثار شما و از جان‌ گذشتگی شهدا، صبر و استقامت خانواده‌های ایثارگران نبود نظام جمهوری اسلامی استوار نمی‌ماند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301506