دفاع پرس
دوره آموزش روایتگری راویان دفاع مقدس در یاسوج برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۲
دوره آموزش روایتگری راویان دفاع مقدس با حضور جمعی از جوانان، طلاب، راویان و فرماندهان دوران دفاع مقدس در یاسوج برگزار شد.
 
به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یاسوج، دوره آموزش روایتگری راویان دفاع مقدس ظهر امروز با حضور حجت‌الاسلام «محمد صادقی» از اساتید موسسه روایت سیره شهدا و جمعی از جوانان، طلاب، راویان و فرماندهان دوران دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد در سالن کنگره شهدای استان برگزار شد.
در این دوره که با مشارکت اداره‌ کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد و مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه فتح استان برگزار شد، روش‌های تبلیغ و سخنوری برای راویان دفاع مقدس تشریح شد.
حجت‌الاسلام «محمد صادقی» از اساتید موسسه روایت سیره شهدا در این دوره آموزشی اظهار داشت: راوی دفاع مقدس نیازمندی‌هایی در حوزه مبانی دینی، مبانی انقلاب اسلامی، سیره حضرت امام خمینی (ره) و سیره شهدا دارد که باید به آن‌ها پرداخته شود.
وی تاریخچه و معارف دفاع مقدس را از دیگر نیازمندی‌های راویان دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: راوی دفاع مقدس باید تلاش کند در هر کدام از این مباحث تسلط پیدا کند تا بتواند آن‌ها را به نسل‌های جدید منتقل کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301527