داخلی صفحه قزوین خبر
 
رییس دفتر نمایندگی بنیاد در محمدیه:
نامگذاری معابر به نام شهید در راستای زنده نگه داشتن یاد شهداست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۳
جلسه شورای نامگذاری معابر اصلی و فرعی و بلوارهای شهر محمدیه و ناحیه‌ی شهری مهرگان به نام شهدا با حضور جمعی از مسوولان برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، جلسه شورای نامگذاری معابر اصلی و فرعی و بلوارهای سطح شهر محمدیه و ناحیه‌ی شهری مهرگان به نام شهدا با حضور جعفر اکبری‌اصل رییس دفتر نمایندگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهر محمدیه، مریم نخستین شهردار، علی کاظمی رییس شورا و جمعی دیگر از مسوولان شهر محمدیه برگزار شد.
در این جلسه، اکبری‌اصل ضمن تبریک سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: این مناسبت فرصتی برای مسوولان دستگاه‌های اجرایی است تا از مقام والای آنها تجلیل کنند.
وی با اشاره به اینکه دیدار از خانواده‌های شهدا و ایثارگران در دستور کار بنیاد است، افزود: این دیدارها باید در اولویت کاری همه مسوولان شهر محمدیه باشد زیرا هر آنچه امروز انقلاب اسلامی دارد به برکت مجاهدت و ایثارگری‌های آنهاست.
این مسوول همچنین مطالبی در خصوص نصب تابلوهای تصاویر شهدا بیان کرد و افزود: انجام چنین کاری ارزشمندست و مهمترین هدف آن، زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا می‌باشد.
در جلسه فوق، مسوولان شهر محمدیه نیز بر نامگذاری معابر اصلی و فرعی به نام شهدا تاکید کرده و انجام این مهم را راهکاری برای زنده نگه یاد شهدا دانستند.
در این جلسه، حاضرین پیرامون نامگذاری معابر، کوچه‌ها و مسیرهای جدیدالاحداث به نام شهدا با یکدیگر بحث و تبادل‌نظر کردند.
گفتنی است: نامگذاری کوی کارمندان منطقه ۵ به نام شهدای دولت و نصب تابلوی شهید بهشتی در ابتدای بلوار شهید بهشتی از مصوبات این جلسه است.
کد مطلب: 301586