داخلی صفحه کرمان خبر
 
استاندار کرمان:
دین ما به شهدا بی‌پایان است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸
ظهر دیروز استاندار کرمان با همراهی مدیرکل بنیاد استان کرمان با پدر شهیدان کدخدائی و جمعی از جانبازان قطع نخاع و 70% شهرستان رفسنجان دیدار نمود.
 
به گزارش ایثار کرمان، ظهر دیروز چهارشنبه 23 مردادماه 98 محمدجواد فدائی استاندار کرمان، احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، احمد انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، مجید فصیحی هرندی فرماندار منطقه ویژه رفسنجان و جمعی از مسئولین استان ابتدا با حضور در منزل پدر شهیدان کدخدائی از ایشان عیادت نمودند.

فدائی در این دیدار ضمن تقدیر از صبر و ایثار این خانواده که سه شهید را تقدیم این نظام و انقلاب نموده‌اند افزود: ما هر چه بکنیم نمی‌توانیم گوشه‌ای از ایثار و فداکاری شمارا جبران نماییم. دین ما به شهدا و خانواده ایشان بی‌پایان است و این دیدارها تنها تذکری است که ما هیچ‌گاه چنین ایثارگری‌هایی را فراموش نخواهیم نمود.
محمد کدخدائی پدر سه شهید علی، رضا و حسین کدخدائی مدتی است که به‌واسطه کهولت سن در بستر بیماری به سر می‌برد.

استاندار کرمان، مدیرکل بنیاد کرمان و هیئت همراه در ادامه سفر خود به شهرستان رفسنجان با حضور در جمع جانبازان قطع نخاع و 70% این شهرستان ضمن گفتگو با آنان، دستور بررسی مسائل و مشکلات آنان را به مسئولین ذیربط صادر نمودند.
انتهای پیام./
کد مطلب: 301613