ادای احترام معاون اول رییس جمهوری به مقام والای شهدای گمنام
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
معاون اول رییس جمهوری در حاشیه چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر در غرفه بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تهران به مقام والای شهدای گمنام ادای احترام کرد.
ادای احترام معاون اول رییس جمهوری به مقام والای شهدای گمنام
 
به گزارش «ایثار» چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و دیگر مسئولان افتتاح شد.
در حاشیه این مراسم جهانگیری با حضور در غرفه بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تهران به المان شهید گمنام ادای احترام کرد و بر استمرار راه شهدا و ایثارگران تأکید کرد.
عسگریان معاون فرهنگی بنیاد شهرستان‌های تهران در این بازدید با اشاره به اهمیت فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: هدف ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران است و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.
انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران نیز با حضور در غرفه بنیاد شهرستان‌های تهران به المان شهید گمنام ادای احترام کرد و بر استمرار راه شهدا و ایثارگران تأکید کرد.
محسنی بندپی اظهار داشت: اکنون زنده نگه‌داشتن یاد شهدای گمنام زمینه‌ساز بالندگی انقلاب و تقویت جبهه مقاومت است و هر آنچه امروز داریم به برکت مجاهدت شهدا و ایثارگران است و از همین رو زنده نگاه داشتن یاد و خاطره آنها را می‌توان تقویت جبهه مقاومت در منطقه دانست.
وی تصریح کرد: امروز استکبار جهانی به رهبری آمریکا از هیچ تلاشی برای متوقف کردن حرکت رو به جلوی ملت ایران فروگذار نمی‌کند اما همانند دوران سراسر حماسه دفاع مقدس این ملت ایران است که سربلند و پیروز خواهد بود.
گفتنی است چهارمین دوره نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر شامل چهار بخش اصلی: اشتغال و سرمایه‌گذاری در حوزه روستایی، کسب و کارهای نوین و استارت آپ ها، ورزش‌های بومی و آیین موسیقی‌های محلی و بخش کودک و روستا است.
 انتهای پیام/
 
کد مطلب: 301631