فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه:
آزادگان الگوی صبر و مقاومت هستند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۰
سید حمزه محقق‌زاده آزادگان را الگوی صبر و مقاومت دانست و گفت: مقاومت و جانفشانی آزادگان در دوران اسارت الگویی بی‌نظیر برای نسل امروز است.
 
تجلیل از ازادگان کهگیلویه
به گزارش خبرنگار ایثار از کهگیلویه ، در آیینی به مناسبت 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی از آزادگان شهرستان کهگیلویه تجلیل شد.
در این مراسم که با همکاری سپاه ناحیه شهرستان و بنیاد شهید برگزار شده بود از 57 آزاده شاغل در 16 اداره شهرستان تجلیل به عمل آمد.
سید حمزه محقق‌زاده فرمانده سپاه ناحیه کهگیلویه در این آیین اظهار داشت: آزادگان با صبر و استقامت خود برگ زرینی در تاریخ انقلاب ثبت کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه آزادگان را الگوی صبر و مقاومت دانست و گفت: مقاومت و جانفشانی آزادگان در دوران اسارت الگویی بی‌نظیر برای نسل امروز است.
عادل شریعت‌پور در حاشیه مراسم تجلیل از آزادگان اظهار داشت: همه آزادگان شهرستان در ادارات به کار مشغول هستند اما اشتغال فرزندان آزادگان از مهمترین مشکل این قشر است.


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه با اشاره به مشکل درمانی آزادگان گفت: در تلاش هستیم این موضوع را از طریق بیمه تکمیلی حل کنیم.
وی درباره فرآیند اشتغال فرزندان آزادگان نیز تصریح کرد: این مسئله از طریق آزمون‌های استخدامی که بر اساس فراخوان اعلام می‌شود صورت می‌گیرد.


شریعت‌پور افزود: مشخصات فارغ‌التحصیلان و جویندگان کار در سامانه بنیاد شهید و امور ایثارگران ثبت می‌شود تا در آزمون‌های استخدامی سهمیه 25 درصد برای آن‌ها لحاظ شود.
 
پایان پیام
 
کد مطلب: 301650