خبرگزاری فارس
آزادگان شاغل در ادارات کهگیلویه تجلیل شدند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۰
به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن از 57 آزاده مشغول به کار در ادارات کهگیلویه تجلیل شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، در آیینی به مناسبت 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی از آزادگان شهرستان تجلیل شد.
در این مراسم که با همکاری سپاه ناحیه شهرستان و بنیاد شهید برگزار شده بود از 57 آزاده شاغل در 16 اداره شهرستان تجلیل به عمل آمد.
سید حمزه محقق‌زاده در این آیین اظهار داشت: آزادگان با صبر و استقامت خود برگ زرینی در تاریخ انقلاب ثبت کردند.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه آزادگان را الگوی صبر و مقاومت دانست و گفت: مقاومت و جانفشانی آزادگان در دوران اسارت الگویی بی‌نظیر برای نسل امروز است.
عادل شریعت‌پور در حاشیه مراسم تجلیل از آزادگان اظهار داشت: همه آزادگان شهرستان در ادارات به کار مشغول هستند اما اشتغال فرزندان آزادگان از مهمترین مشکل این قشر است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه با اشاره به مشکل درمانی آزادگان گفت: در تلاش هستیم این موضوع را از طریق بیمه تکمیلی حل کنیم.
وی درباره فرآیند اشتغال فرزندان آزادگان نیز تصریح کرد: این مسئله از طریق آزمون‌های استخدامی که بر اساس فراخوان اعلام می‌شود صورت می‌گیرد.

شریعت‌پور افزود: مشخصات فارغ‌التحصیلان و جویندگان کار در سامانه بنیاد شهید و امور ایثارگران ثبت می‌شود تا در آزمون‌های استخدامی سهمیه 25 درصد برای آن‌ها لحاظ شود.
 
انتهای پیام/82016
 
 
کد مطلب: 301652