امام جمعه کلیبر:
آزادگان جوانمردی را در عمل ثابت کردند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳
امام‌جمعه کلیبر گفت: آزادگان شهدای زنده و گنجینه‌های ارزشمند دوران هشت سال دفاع مقدس و تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی هستند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، پنج‌شنبه 24 مرداد 1398 به مناسبت سالروز ورود نخستین گروه از آزادگان هشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی ایران، مصطفی معصوم زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر به‌اتفاق آزادگان سرافراز و کارکنان بنیاد این شهرستان با حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسن موسوی امام‌جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسن موسوی امام‌جمعه کلیبر با اشاره به اینکه آزادگان جوانمردی را در عمل ثابت کردند گفت: آزادگان شهدای زنده و گنجینه‌های ارزشمند دوران هشت سال دفاع مقدس و تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی هستند.
وی خاطرنشان کرد: عزیزانی که زیر شکنجه‌های حقوق بشری صدام و ارباب جنایتکارش آمریکا با استقامت مثال‌زدنی خود چهره نیرنگ و فریب مدعیان بشریت را به دنیا اثبات کردند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی ادامه داد: آزادگان عزیز ما با توکل بر خداوند متعال در اوج مظلومیت توانستند دوران سخت اسارت را پشت سر گذاشته و لحظه‌ای از آرمان‌ها و اهداف والای خود عقب ننشسته و سرافرازانه به میهن عزیز و اسلامی بازگشتند.
وی تصریح کرد: خواسته من از تمام آزادگان این است که صحنه را خالی نکنند و همچنان در راهی که روزی برایش اسیر شدند، پابرجا و باهمتی استوار بمانند و از تجربیاتشان برای پرورش جوانان این مرزوبوم استفاده کنند.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، دیدار ، امام جمعه ، آزادگان
کد مطلب: 301747