امام جمعه کلیبر:
تکریم آزادگان ترویج روحیه آزادگی در جامعه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۵
امام‌جمعه کلیبر در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه با تأکید بر ضرورت بهره‌مندی از خاطرات آزادگان در دوران اسارت گفت: تکریم آزادگان ترویج روحیه آزادگی در جامعه است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کلیبر با حضور آزادگان سرافراز شهرستان، رئیس بنیاد، خانواده‌های معزز شهدا، ایثارگران و آحاد مردم اقامه شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدحسن موسوی امام‌جمعه کلیبر در خطبه‌های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه با اشاره به 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به کشور گفت: آزادگان، شهیدان زنده و پرچم‌های مقاومت در راه خداوند هستند و از موجبات پیروزی ایران در دوران دفاع مقدس بودند که صبر و استقامت این عزیزان باعث عزت و سربلندی کشور شد.
وی با تأکید بر ضرورت بهره‌مندی از خاطرات آزادگان در دوران اسارت گفت: تکریم آزادگان ترویج روحیه آزادگی در جامعه است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی با اشاره به ناامنی موجود در برخی کشورهای امروزی بیان داشت: برای امنیت امروز که بر کشور حاکم است بهای سنگینی داده‌ایم و اگر در دوران دفاع مقدس جانانه نمی‌جنگیدیم امروز نمی‌توانستیم با تحریم‌های ناجوانمردانه‌ای که دشمن علیه ایران اسلامی به کار گرفته روی پا بایستیم.
وی بر لزوم آگاهی بخشی از لطمات جدی جنگ نرم دشمن تأکید کرد و تصریح کرد: امروز نیز باید مقاومتی بی‌بدیل در راستای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی داشته باشیم و در این راستا نیز ایثارگران و آزادگان کماکان باید در خط مقدم جبهه‌های جنگ نرم حضورداشته باشند و جوانان و نوجوانان را راهبری کنند.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، نماز، جمعه،
کد مطلب: 301831