آزادگان مظهر صبر و پایداری و سند افتخار میهن اسلامی هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۲
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: آزادگان مظهر صبر و پایداری و سند افتخار میهن اسلامی هستند و این مقاومت و پایداری نشات‌گرفته از ایمان و توکل آنان به خدا بود.
آزادگان مظهر صبر و پایداری و سند افتخار میهن اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، آیت الله مصطفی محامی در دیدار با آزادگان اظهار داشت: آزادگان مظهر صبر و پایداری و سند افتخار میهن اسلامی هستند و این مقاومت و پایداری نشات‌گرفته از ایمان و توکل آنان به خدا بود. 
وی افزود: زیباترین و پررنگ‌ترین و شاخص‌ترین ملاک نظام اسلامی دفاع مقدس است و این ۸ سال دوران دفاع مقدس برکاتی داشت که امروز با پیشرفت در صنایع بزرگ نظامی و قدرت ایران مشخص شده است. 
وی همچنین با توجه به استقامت و بردباری آزادگان افزود: آزادگان دوران دفاع مقدس، دشمنان را اسیر صبر و بردباری و صلابت خود کردند. 
نماینده ولی فقیه با اشاره به حماسه و ایثار رزمندگان در دوران جنگ تحمیلی بیان داشت: دفاع مقدس همچون نگینی بر تارک تاریخ حماسه و ایثار آزادگان جهان می‌درخشد. 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز ضمن تبریک سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، به ارائه آماری از آزادگان استان به تفکیک شهرستان و مدت اسارت پرداخت و ادامه داد: با هیچ بیان و هیچ قلمی نمی‌توان ذره‌ای از درک حالات و شرایط آزادگان در دوران اسارت را به تفسیر کشید. 
وی افزود: رزمندگان دوران دفاع مقدس بزرگمردانی بودند که در هر شرایطی از شهادت گرفته تا جانبازی و آزادگی و رزمندگی برگزیده خدا بودند و قلبی با صلابت از ایمان راسخ به خدا داشتند. 
عباس پالاش افزود: ذکر فداکاری و مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس موجب زنده نگه‌داشتن و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی و بیانگر آمادگی و حفظ قدرت دفاعی ملت قهرمان ایران است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301837