آزادگان زمینه‌ساز امنیت، آسایش و حفظ آبروی نظام و اسلام شدند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۳
مدیرکل بنیاد چهار محال و بختیاری با اشاره به اینکه آزادگان زمینه‌ساز امنیت، آسایش و حفظ آبروی نظام و اسلام شدند و الگوی عینی مقاومت و ایستادگی در جامعه هستند، تصریح کرد: شما آزادگان و ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند انقلاب در میان مردم هستید.
آزادگان زمینه‌ساز امنیت، آسایش و حفظ آبروی نظام و اسلام شدند
 
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در همایش تجلیل از آزادگان عنوان کرد: آزادگان در دوران اسارت در اسارتگاه‌های رژیم بعثی شکنجه‌ها و مصائب زیادی را متحمل شدند چون هدف آن‌ها از تحمل این‌ همه ناملایمتی‌ها، پایبندی بر سر اصول و ارزش‌ها و حفظ اعتقادات دینی بود.
وی افزود: استان چهارمحال و بختیاری دارای 2440 شهید والامقام، 7253 جانباز سرافراز و 508 آزاده قهرمان و درمجموع دارای 46 هزار ایثارگر است. این استان بیش از 70 هزار رزمنده در دوران دفاع مقدس در جبهه‌ها داشته است که این نشان‌دهنده وفاداری مردم استان است.
نجفی با اشاره به اینکه آزادگان زمینه‌ساز امنیت، آسایش و حفظ آبروی نظام و اسلام شدند و الگوی عینی مقاومت و ایستادگی در جامعه هستند، تصریح کرد: شما آزادگان و ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند انقلاب در میان مردم هستید و امروز جایگاه و منزلت ایران اسلامی مرهون ایثار و ازخودگذشتگی شما عزیزان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301901