معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد
مسئولان حق کم کاری در خدمت رسانی به جامعه ایثارگران را ندارند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۲
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسئولان اجرایی و نهادهای دولتی این استان حق کم کاری، کوتاهی یا سهل انگاری در خدمت رسانی به جامعه ایثارگران استان شامل آزادگان، جانبازان و خانواده شهدا را ندارند.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، احد جمالی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به کشوردر یاسوج با بیان اینکه هر چه داریم به برکت ایثارگری رزمندگان و شهدا است،گفت: احترام به فرهنگ ایثار و شهادت و قدردانی از این عزیزان باید در جامعه نهادینه شود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه به فرموده امام(ره) آمریکا شیطان بزرگ است به توطئه‌های دشمنان علیه  جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: این توطئه‌ها همیشگی بوده که نمونه بارز آن راه‌اندازی جنگ هشت ساله علیه جمهوری اسلامی ایران است. 
وی با بیان اینکه دولت کنونی، دولت نظام و جمهوری اسلامی است و لازمه توسعه هر جامعه مطالبه‌گری است، افزود: برخی درخواست‌های جامعه ایثارگری به حق و قانونی است و وظیفه مسوولان اجرایی پیگیری آنها است.

این مسوول با اشاره به اینکه بحث فوق‌العاده ایثارگری آزادگان در سال 93 با پیگیری و رایزنی فراوان در کشور و استان اجرا شده گفت: قانون جامعه ایثارگران به همت دولت تدبیر و امید اجرا شد. اگر خون شهدا، ایثارگری ایثارگران و جانبازان نبود معلوم نبود کشور در چه شرایطی بسر می‌برد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه توجه به جامعه ایثارگری مورد توجه باشد، گفت: هیچ کوتاهی و کم‌کاری از سوی مسوولان اجرایی نسبت به جامعه ایثارگری از جمله آزادگان و جانبازان قابل قبول نیست و  باید در حد توان و امکان و در چارچوب قانون خدمت‌گزاری شود.

این مسوول با اشاره به اینکه در اتاق مسوولان باید به روی جامعه ایثارگری از جمله جانبازان و آزادگان و خانواده شهدا باز باشد و با روی گشاد از آنها استقبال کنند، خاطرنشان کرد: سیاست استاندار و معاونین هم همین توجه به جامعه ایثارگری است.
در ادامه این نشست شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد به بدعهدی آمریکا و خروج این کشور از تمامی پیمان‌ها اشاره کرد و گفت: خروج آمریکا از همه پیمان‌ها نشان‌دهنده قدرت پوشالی استکبار جهانی است.
فرماندار بویراحمد به قدرت جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان اشاره کرد و افزود: اگر امروزه امنیت کاملی داریم و در دنیا قدرت برتر و در همه نشست‌های بین‌المللی تاثیرگذاریم به برکت دلاوری‌ و حماسه‌های شما ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.
این مسوول با بیان اینکه در این چند سال که در فرمانداری بویراحمد نوکر مردم و جامعه ایثارگری هستم، ایثارگران و جانبازان کمترین توقع را داشتند، افزود: در شورای ایثارگران که خدمت این عزیزان هستیم خواسته‌های در حد وسع استان دارند که رسیدگی به آنها را در دستور کار داریم.

کناری با بیان اینکه مجتمع توانبخشی ایثارگران با تلاش بنیاد شهید استان و پیگیری فرمانداری شهرستان فعال شده، خاطرنشان کرد: سال جاری برای ساماندهی مزار شهدای استان مبلغ 500 میلیون تومان اختصاص داده شده است.
فرماندار بویراحمد خاطرنشان کرد: فرمانداری آماده همکاری برای اجرای برنامه فرهنگی و مذهبی بنیاد شهید استان است.
انتهای پیام
کلمات کليدی: آزادگان ؛صبر ومقاومت، الماس های درخشان، 26 مردادماه ، ایثار کهگیلویه
کد مطلب: 301937